Dokonce se najdou naši lidé, kteří to popírají.
Dokonce se najdou naši lidé, kteří to popírají.
Chtěl bych vidět jak je tento úsek historie popsán v učebnicích jestli
vůbec je. 
Pochybuju . Nosným tématem je akorát zlé a nebezpečné Rusko . (Každopádně se na to zeptám.)
Zeptej......taky jsem si všimnul, že ikdyž se zrovna nepopírá, že nás
osvobodili sověti tak se začalo říkat, že to byly SPOJENCI
což mi připomělo, že generál McArthur
jako poválečný vrchní protektor Japonska nařídil japonskému školství to
samé, že musí učit, že na ně shodili atomovky SPOJENCI!

Většinou je to pozměněné a tak nějak do ztracena- Prostě po 89 se
plíživě přepisovaly dějiny. A teď ti mladí a děti.... neví, komu mají
věřit. Doma jim řeknou něco, co potom škola popírá.
Je fakt zázrak, najít neohnuté záznamy, o našem osvobození.
Buď se hovoří o spojencích , ale dokonce též o Vlasovcích . (Dnes už to stihl Radiožurnál.) 😥