Ano, ze začátku jsem tuhle opicarnu vůbec nemohla pochopit, spoléhala
jsem na solidní, taktní, loajální chování vrcholných politiků, teď
vidím, že báby na pavlači jsou jen slabým odvarem, že jim není hanba....

Ano, ze začátku jsem tuhle opicarnu vůbec nemohla pochopit, spoléhala
jsem na solidní, taktní, loajální chování vrcholných politiků, teď
vidím, že báby na pavlači jsou jen slabým odvarem, že jim není hanba....

Naprostý souhlas, nechutná komedie, to nedělají ani kašpaři v
cirkuse.... 
Kam se podíváš, tam brečí PePa. ))) To je fakt tak ubohej? Rozdělil
národ, jak nikdo to před ním nedokázal . 
Nerozdělil ho náhodou ten Váš bača pomoci voličů tobě rovných
.....prosil bych solidní odpověď a ne
smázání jako pokus o vyvolání hádky. To ty totiž děláš vždy, když
nevíš, jak odpovědět 
A zase jsi nepochopil! ty mě úkolovat nebudeš 
ale...by to bylo na dlouho... 
a speciálně pro Radara
Když ti napíšu, ,,to je na dlouho,,
znamená to, že se s tebou bavit nechci a máš jít do prdele. 
Že jsi hovádko sprosté, tady víme všichni. Tak mi to zkus napsat ještě
jednou a slušně.....nejsem u tebe doma 
Rozebíral to i Vojtěch- Prezident se chová jak rozmazlenej fracek- třeba sebou konečně flákne na zem a bude kopat nožičkama .
Vojtěch je hned po Babišovi druhý největší bojovník za blaho českého
lidu.

Kdyby chtěl bojovat, stane se politikem .Vojtěch pouze "kibicuje" , pochopitelně na vyšší úrovni , než činíme my. A protože není mluvčím samozvaných " hodnotových politiků " čelí značné dehonestaci .
Jde o to, že Vojtěch má své informace dobře ověřené. A proto věřím spíše jemu, než tomu, co tu píše nějaký zoufalec.
To je bez debat! Má opravdu spoustu vlivných známých a přitom se sám do aktivní politiky necpe. (Chvíli byl členem ANO , ale po kritice vnitřních poměrů r.16 vystoupil a vzdal se všech funkcí v hnutí. V zastupitelstvu Krumlova pak působil jako bezpartijní.)
Má rozum. Nesere se mezi hlupáky. Má svoje jisté. Akorát provokuje v koutku se usmívá, jak ho lilé "žerou" a posílají podpůrné příspěvky.....eský lid je prostě banda hlupáků