Škoda řeči, já už to ani nečtu- člověka to otráví hned ráno. 
Naprostý souhlas, nechutná komedie, to nedělají ani kašpaři v
cirkuse.... 
Kam se podíváš, tam brečí PePa. ))) To je fakt tak ubohej? Rozdělil
národ, jak nikdo to před ním nedokázal . 
Nerozdělil ho náhodou ten Váš bača pomoci voličů tobě rovných
.....prosil bych solidní odpověď a ne
smázání jako pokus o vyvolání hádky. To ty totiž děláš vždy, když
nevíš, jak odpovědět 
A zase jsi nepochopil! ty mě úkolovat nebudeš 
ale...by to bylo na dlouho... 
a speciálně pro Radara
Když ti napíšu, ,,to je na dlouho,,
znamená to, že se s tebou bavit nechci a máš jít do prdele. 
Že jsi hovádko sprosté, tady víme všichni. Tak mi to zkus napsat ještě
jednou a slušně.....nejsem u tebe doma 