Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204877

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
11.05.26 12:14:18 | #204877
Reakce na příspěvek #204869

Velmi dobré, k jádru věci.



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 12:21:27 | #204879 (1)

Co bys z toho hodimu trvajícího blábolení nejvíc vyzvedla? *32299*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 12:56:34 | #204894 (2)

Za prvé to není blábolení a za druhé, proč se ty nedokážeš vyjádřit k tomu, co bylo řečeno? Hned si odpovím. Protože se na to sám nezmůžeš, a nemáš nic po ruce, co bys sem okopíroval.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:02:02 | #204897 (3)

Proč mi odpovídáš za Potuu?
A - už jsem to to psal, -- ty osobní komenty si můžeš odpustit, mají hodnotu limitně se blížící nule *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:33:00 | #204912 (4)

V tom případě ti doporučuji ,abys děla to samé! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:51:10 | #204919 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:36:08 | #204955 (5)

Zkus si někdy všimnout, že pokud já jsem osobní, tak pouze jako reakce na osobní poznámky od někoho jiného *2614*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:41:05 | #204987 (6)

A ty se pokus pochopit, že tohle je ,,diskuze,, zapojit a reagovat může každý! A máš zač! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:15:07 | #205004 (7)

Řeč byla o osobním napadání , ne o tom, že diskutovat může každý *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 09:13:25 | #205074 (8)

Ne, bylo to o tom, že jsi opět nepochopil, co je to diskuse, a zeptal jsi se, proč odpovídám za Potuu.



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 16:56:46 | #204949 (2)

Konkrétní příklady dvojího metru i lživých informací, kvůli čemuž podává žalobu na konkrétní plátky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:37:51 | #204956 (3)

Tak to se zase nasmějeme - nejen, co se těch žalob týká
Veleúspěšný (´´) právník si koleduje jen o další ostudu



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 19:47:45 | #204982 (3)

Jindra už vyhrožoval žalobama kdekomu *18394* *15310* *18394*

https://www.facebook.com/reel/27058538790448229

Rajchl lže jako když tiskne a když některá media udělala chybu a omluvila se, hned hrozí žalobama.
Šlo o to, že nekteří uveřejnili, že mu Meta smazala "fake" sledující na Instagramu, ale nebyla to pravda



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:45:34 | #204989 (4)

Rajchl měl být pornohercem a Pšenák s Oganedjanem prý na něj měli nabíto. No a zatím ticho po pěšině



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:46:49 | #205010 (5)

Neustálé připomínání jeho mladické nerozvážnosti je stupidní, uměle vytvořenou aférou, živenou lidmi, kteří na něj nemají. 🥳