Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207111

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
02.06.26 09:43:04 | #207111
Reakce na příspěvek #207110

Může, a říkám to od roku 2014. Protože toto: https://www.facebook.com/reel/4323887351207199



| Předmět: RE: RE: RE:
02.06.26 09:45:11 | #207112 (1)

| Předmět: RE: RE: RE:
02.06.26 09:49:40 | #207113 (1)

Jasně *4585*
Zdroj - Jakub Jašek, KSČM ... jak jinak *27473*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:03:43 | #207115 (2)

Musím konstatovat, že jsi neskutečný ubožák, se kterým se skutečně normálně diskutovat nedá. Takže to video je asi podle tebe fejk a ten dotyčný sem dal nějakou lež, že? Zatleskám ti, za tvoji omezenost, hloupost a zoufalost.
I toto je pravdivé, ale už předem vím, že to odsoudíš. Fanatik tvého formátu neuvažuje, jen tupě odsoudí vše, co se neslučuje s jeho názorem.
https://www.facebook.com/reel/857727034054880



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:12:37 | #207116 (3)

*4585* jenom ubožák může mluvit za jiného *27473* Takže si zatleskej za svoji omezenost, hloupost a zoufalost *33572*

Já napsal, že to je fejk nebo lež? Jen jsem poukázal na tvlj oblíbený žumpoidní zdroj, což nezřídka jsou tyhle kanály

A ty snad chceš říct, že tyhle demonstrace byly příčinou rusácké agrese proti Ukrajině ?? *4585* *35217* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:16:34 | #207117 (2)

Možná bys měl číst zahraniční tisk a mít lepšín paměť. Na UA PROBĚHLY DEM,ONSTRACE, PLACENÉ, UŽ V ROCE 2012.
Nulandová oficiálně přiznala, že USA stál puč na UA 5 miliard USD...

demonstrace za peníze
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/znechuceni-ukrajinci-jsou-ochotni-demonstrovat-uz-jen-za-penize.A120129_104957_zahranicni_aha

Lidé demonstrovali, aby si přivydělali....


Ty placené demonstrace vedly k tomu, že došlo ke svržení prezidenta....

Upálení Rusů v Oděse a následnému vyhlášení samostatnostyi republik na Dombase...

Centrální vláda v Kyjevě začala střílet rakety na Donbas....

Stačiílo jen sledovat západní tisk v roce třeba 2014 atd.. Ale Ty asi ani neumíš anglicky, že?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:24:43 | #207118 (3)

Ta demonstrace, co semka dala Marta, je z UA?? *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:57:50 | #207128 (4)

Já sem dal odkaz na placceníé demonstrace na UA

Kde přímo vypovídali, že nemají nic proti prezidentovi, jen si chtějí přivydělat...
Prezidentem byl tehdy janukovič



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 12:01:22 | #207136 (4)

Je to z Německa, ale to na věci NIC nemění. Jsou to Ukrajinci tohoto času v Německu. Podobné je to i na Ukrajině. Na tobě je opravdu vidět, že nejsi schopný přemýšlet a dávat si věci do kontextu. Ukrajina je podle mě od roku 2014 fašistická země, což dokladuje i oslavování Bandery a spol., které tam trvá doposud. A Ukrajina může být ráda, že tam ruská armáda nepostupuje stejným způsobem, jako to dělá USA nebo Izrael v jiných regionech. Dle mého názoru už toho bylo dost, a je nejvyšší čas tohle všechno ukončit diplomatickou cestou. Ne tento stav prodlužovat, protože každý den válčení přináší jen utrpení a smrt mnoha lidí.
https://www.facebook.com/reel/2070937833778715




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:39:25 | #207119 (3)

Vždyť von neumí číst česky... *4511* a Vy ho vybízíte, aby četl zahraniční tisk...?!? *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:43:01 | #207120 (3)

Gratulki
Krásně papouškuješ kremelskou propagandu - například tragédii v Oděse

Na sociálních sítích se opakovaně šíří nepravdivá a zjednodušená verze tragédie, která se odehrála 2. května 2014 v Oděse. Podle této verze ukrajinští „ultranacionalisté“ úmyslně upálili desítky proruských civilistů v Domě odborů, zatímco stát vše zatajil a nikoho nepotrestal. Tato interpretace ignoruje skutečný průběh událostí, opomíjí roli proruských ozbrojenců a zamlčuje výsledky nezávislých mezinárodních šetření i verdikt Evropského soudu pro lidská práva. Ve skutečnosti šlo o chaotický střet dvou radikalizovaných skupin, který ukrajinský stát nezvládl.

Událost se stala předmětem řady vyšetřování. Ukrajinská parlamentní komise dospěla k závěru, že střety vyvolali proruští aktivisté. Vyšetřování však bylo poznamenáno vážnými nedostatky – mnozí podezřelí uprchli do zahraničí, procesy se vlekly a některé případy skončily bez rozsudku kvůli promlčení. Mezinárodní orgány, včetně Rady Evropy a mise OSN pro lidská práva, kritizovaly jak činnost bezpečnostních složek v den tragédie, tak i následné selhání státního aparátu při objasňování událostí.

Navzdory rozšířeným dezinformacím na sociálních sítích, které obviňují ukrajinské nacionalisty z úmyslného upálení proruských aktivistů, nebyl nikdy prokázán žádný předem připravený plán s cílem někoho upálit. Násilí eskalovalo na obou stranách a požár vznikl v důsledku chaotického střetu, kdy obě skupiny používaly zápalné lahve. Odpovědnost jednotlivců nebyla přesvědčivě doložena ani ukrajinskými úřady, ani mezinárodními institucemi.

https://manipulatori.cz/tragedie-v-odese-co-se-skutecne-stalo-2-kvetna-2014-a-proc-byla-ukrajina-odsouzena/