Může, a říkám to od roku 2014. Protože toto: https://www.facebook.com/reel/4323887351207199
Může, a říkám to od roku 2014. Protože toto: https://www.facebook.com/reel/4323887351207199
K tomuto přísluší i tento odkaz.
https://www.facebook.com/reel/1012799727771360
Musím konstatovat, že jsi neskutečný ubožák, se kterým se skutečně
normálně diskutovat nedá. Takže to video je asi podle tebe fejk a ten
dotyčný sem dal nějakou lež, že? Zatleskám ti, za tvoji omezenost,
hloupost a zoufalost.
I toto je pravdivé, ale už předem vím, že to odsoudíš. Fanatik tvého
formátu neuvažuje, jen tupě odsoudí vše, co se neslučuje s jeho
názorem.
https://www.facebook.com/reel/857727034054880
jenom ubožák může mluvit za jiného
Takže si zatleskej za svoji omezenost,
hloupost a zoufalost 
Já napsal, že to je fejk nebo lež? Jen jsem poukázal na tvlj oblíbený žumpoidní zdroj, což nezřídka jsou tyhle kanály
A ty snad chceš říct, že tyhle demonstrace byly příčinou rusácké
agrese proti Ukrajině ??

Možná bys měl číst zahraniční tisk a mít lepšín paměť. Na UA
PROBĚHLY DEM,ONSTRACE, PLACENÉ, UŽ V ROCE 2012.
Nulandová oficiálně přiznala, že USA stál puč na UA 5 miliard USD...
demonstrace za peníze
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/znechuceni-ukrajinci-jsou-ochotni-demonstrovat-uz-jen-za-penize.A120129_104957_zahranicni_aha
Lidé demonstrovali, aby si přivydělali....
Ty placené demonstrace vedly k tomu, že došlo ke svržení prezidenta....
Upálení Rusů v Oděse a následnému vyhlášení samostatnostyi republik na Dombase...
Centrální vláda v Kyjevě začala střílet rakety na Donbas....
Stačiílo jen sledovat západní tisk v roce třeba 2014 atd.. Ale Ty asi ani neumíš anglicky, že?
Já sem dal odkaz na placceníé demonstrace na UA
Kde přímo vypovídali, že nemají nic proti prezidentovi, jen si chtějí
přivydělat...
Prezidentem byl tehdy janukovič
Je to z Německa, ale to na věci NIC nemění. Jsou to Ukrajinci tohoto
času v Německu. Podobné je to i na Ukrajině. Na tobě je opravdu vidět, že
nejsi schopný přemýšlet a dávat si věci do kontextu. Ukrajina je podle mě
od roku 2014 fašistická země, což dokladuje i oslavování Bandery a spol.,
které tam trvá doposud. A Ukrajina může být ráda, že tam ruská armáda
nepostupuje stejným způsobem, jako to dělá USA nebo Izrael v jiných
regionech. Dle mého názoru už toho bylo dost, a je nejvyšší čas tohle
všechno ukončit diplomatickou cestou. Ne tento stav prodlužovat, protože
každý den válčení přináší jen utrpení a smrt mnoha lidí.
https://www.facebook.com/reel/2070937833778715
Vždyť von neumí číst česky...
a Vy ho vybízíte, aby četl zahraniční
tisk...?!? 
Gratulki
Krásně papouškuješ kremelskou propagandu - například tragédii v
Oděse
Na sociálních sítích se opakovaně šíří nepravdivá a zjednodušená verze tragédie, která se odehrála 2. května 2014 v Oděse. Podle této verze ukrajinští „ultranacionalisté“ úmyslně upálili desítky proruských civilistů v Domě odborů, zatímco stát vše zatajil a nikoho nepotrestal. Tato interpretace ignoruje skutečný průběh událostí, opomíjí roli proruských ozbrojenců a zamlčuje výsledky nezávislých mezinárodních šetření i verdikt Evropského soudu pro lidská práva. Ve skutečnosti šlo o chaotický střet dvou radikalizovaných skupin, který ukrajinský stát nezvládl.
Událost se stala předmětem řady vyšetřování. Ukrajinská parlamentní komise dospěla k závěru, že střety vyvolali proruští aktivisté. Vyšetřování však bylo poznamenáno vážnými nedostatky – mnozí podezřelí uprchli do zahraničí, procesy se vlekly a některé případy skončily bez rozsudku kvůli promlčení. Mezinárodní orgány, včetně Rady Evropy a mise OSN pro lidská práva, kritizovaly jak činnost bezpečnostních složek v den tragédie, tak i následné selhání státního aparátu při objasňování událostí.
Navzdory rozšířeným dezinformacím na sociálních sítích, které obviňují ukrajinské nacionalisty z úmyslného upálení proruských aktivistů, nebyl nikdy prokázán žádný předem připravený plán s cílem někoho upálit. Násilí eskalovalo na obou stranách a požár vznikl v důsledku chaotického střetu, kdy obě skupiny používaly zápalné lahve. Odpovědnost jednotlivců nebyla přesvědčivě doložena ani ukrajinskými úřady, ani mezinárodními institucemi.