Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207115

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:03:43 | #207115
Reakce na příspěvek #207113

Musím konstatovat, že jsi neskutečný ubožák, se kterým se skutečně normálně diskutovat nedá. Takže to video je asi podle tebe fejk a ten dotyčný sem dal nějakou lež, že? Zatleskám ti, za tvoji omezenost, hloupost a zoufalost.
I toto je pravdivé, ale už předem vím, že to odsoudíš. Fanatik tvého formátu neuvažuje, jen tupě odsoudí vše, co se neslučuje s jeho názorem.
https://www.facebook.com/reel/857727034054880



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:12:37 | #207116 (1)

*4585* jenom ubožák může mluvit za jiného *27473* Takže si zatleskej za svoji omezenost, hloupost a zoufalost *33572*

Já napsal, že to je fejk nebo lež? Jen jsem poukázal na tvlj oblíbený žumpoidní zdroj, což nezřídka jsou tyhle kanály

A ty snad chceš říct, že tyhle demonstrace byly příčinou rusácké agrese proti Ukrajině ?? *4585* *35217* *4585*