Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207118

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:24:43 | #207118
Reakce na příspěvek #207117

Ta demonstrace, co semka dala Marta, je z UA?? *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 10:57:50 | #207128 (1)

Já sem dal odkaz na placceníé demonstrace na UA

Kde přímo vypovídali, že nemají nic proti prezidentovi, jen si chtějí přivydělat...
Prezidentem byl tehdy janukovič



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.06.26 12:01:22 | #207136 (1)

Je to z Německa, ale to na věci NIC nemění. Jsou to Ukrajinci tohoto času v Německu. Podobné je to i na Ukrajině. Na tobě je opravdu vidět, že nejsi schopný přemýšlet a dávat si věci do kontextu. Ukrajina je podle mě od roku 2014 fašistická země, což dokladuje i oslavování Bandery a spol., které tam trvá doposud. A Ukrajina může být ráda, že tam ruská armáda nepostupuje stejným způsobem, jako to dělá USA nebo Izrael v jiných regionech. Dle mého názoru už toho bylo dost, a je nejvyšší čas tohle všechno ukončit diplomatickou cestou. Ne tento stav prodlužovat, protože každý den válčení přináší jen utrpení a smrt mnoha lidí.
https://www.facebook.com/reel/2070937833778715