Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208748

Zobrazit vše


| Předmět:
18.06.26 14:59:47 | #208748

Sledujete TK po Radě vlády pro koordinaci politiky v oblasti závislostí, 17. června 2026.



| Předmět: RE:
18.06.26 16:52:45 | #208749 (1)

Přehled od AI:
"Závislost na koblihách (či vysoce průmyslově zpracovaných potravinách) je reálný stav, při kterém kombinace cukru, tuku a bílé mouky spouští v mozku uvolňování dopaminu podobně jako návykové látky. Dochází tak k nekontrolovatelným chutím."

Je tedy načase omezit prodej koblih jen pro starší 21 let a na koblihy z Agrofertu uvalit spotřební daň, protože jsou návykové a škodí zdraví.



| Předmět: RE: RE:
19.06.26 12:11:33 | #208786 (2)

K čemu jsou tyhle sarkasmy dobré?



| Předmět: RE: RE: RE:
19.06.26 13:28:05 | #208796 (3)

Aspoň si u toho pohoní *23266* EGO. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
19.06.26 18:38:09 | #208813 (4)

Ač nerad, snížím se na tvoji úroveň a odpovím: Uspokojila jsi se touto ubohostí na moji adresu víc, nebo míň než robertkem na dvě tužkový baterky?
Zakazovat dospělým a svéprávným lidem požívat cokoliv, co mohou o něco starší, je naprostá hovadina z dílny neschopné vlády.