Přehled od AI:
"Závislost na koblihách (či vysoce průmyslově zpracovaných potravinách)
je reálný stav, při kterém kombinace cukru, tuku a bílé mouky spouští v
mozku uvolňování dopaminu podobně jako návykové látky. Dochází tak k
nekontrolovatelným chutím."
Je tedy načase omezit prodej koblih jen pro starší 21 let a na koblihy z Agrofertu uvalit spotřební daň, protože jsou návykové a škodí zdraví.

EGO. 