Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208956

Zobrazit vše


| Předmět:
před 4 hodinami | #208956

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-lavrov-chce-na-ukrajinu-zautocit-jadernymi-zbranemi-40584445#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA

Za mě to tak skončí😕 EU si totiž myslí , že Rusko takto zničí ,co na tom že z Ukrajiny nic nezbyde. Pokud tam rus taktické atomové zbraně použije ,tak už jsou jen dvě verze. Buď EU stáhne ocas a Ukrajinu pustí k vodě. Nebo druhá možnost je že sama na Rusko zaútočí a to bude konec....



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #208957 (1)

Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“

))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. *3467*



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #208958 (2)
| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #208959 (2)

Včerejší útok na kosmické středisko může narušit bezpečnostní situaci Ruska a to nemůžou dopustit. Ostatně použít taktické jaderné zbraně na všechny mosty přes Dněpr by do týdne válku na Ukrajině ukončilo.. Vlastně i kdyby je zničili klasický už dávno by bylo po válce. Se divím, že už to dávno neudělali🤦



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #208961 (3)

To značí, že Putin je umírněný politik.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #208964 (4)

V podstatě ANO. Pokud bude takhle západ Rusko likvidovat (protože Ukrajina na to nemá) nezbyde rusákům nic jiného.No a pak se ukáže kdo má v EU koule...



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #208962 (1)

EU je takový prřzdisrač, že přihlíží jen z povzdálí, zbaběle dá k dispozici UA pár vraků, myslí si, že si za prachy koupi loajalitu, ale o tom to není !! Ta opicarna už mohla dávno skončit, kdyby nechali ti ,, chytří " jednat pouze Putina a Zelenskeho