Za mě to tak skončí😕 EU si totiž myslí , že Rusko takto zničí ,co na tom že z Ukrajiny nic nezbyde. Pokud tam rus taktické atomové zbraně použije ,tak už jsou jen dvě verze. Buď EU stáhne ocas a Ukrajinu pustí k vodě. Nebo druhá možnost je že sama na Rusko zaútočí a to bude konec....

