Díky zahraničním zpravodajům mám daleko objektivnější informace a en kdo rozumí, ví, jak situace ve skutečnosti je.
Díky zahraničním zpravodajům mám daleko objektivnější informace a en kdo rozumí, ví, jak situace ve skutečnosti je.
Za mě to tak skončí😕 EU si totiž myslí , že Rusko takto zničí ,co na tom že z Ukrajiny nic nezbyde. Pokud tam rus taktické atomové zbraně použije ,tak už jsou jen dvě verze. Buď EU stáhne ocas a Ukrajinu pustí k vodě. Nebo druhá možnost je že sama na Rusko zaútočí a to bude konec....
Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“
))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na
Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. 
Včerejší útok na kosmické středisko může narušit bezpečnostní situaci Ruska a to nemůžou dopustit. Ostatně použít taktické jaderné zbraně na všechny mosty přes Dněpr by do týdne válku na Ukrajině ukončilo.. Vlastně i kdyby je zničili klasický už dávno by bylo po válce. Se divím, že už to dávno neudělali🤦
V podstatě ANO. Pokud bude takhle západ Rusko likvidovat (protože Ukrajina na to nemá) nezbyde rusákům nic jiného.No a pak se ukáže kdo má v EU koule...
EU ty koule právě chybí, je to spolek podobny ,, naše věc ", která těm ubozakum hodí ohryzanou kost a sami si dovolí určovat jakási pofidérní pravidla.
EU je takový prřzdisrač, že přihlíží jen z povzdálí, zbaběle dá k dispozici UA pár vraků, myslí si, že si za prachy koupi loajalitu, ale o tom to není !! Ta opicarna už mohla dávno skončit, kdyby nechali ti ,, chytří " jednat pouze Putina a Zelenskeho
Rajchl Petice za odvolání prezidenta.... https://www.facebook.com/reel/880757641749589
Pořád mi není jasné, kde tam vůbec PP vzal? vždyť on tvrdil, že do
politiky se určitě nechystá!??
To tvrdil v roce 2018 .... Politika ani prezidentský úřad mě neláká
V našich podmínkách je spojena s politickými stranami a musím říct, že v
poslední době mě žádná z politických stran a jejich program neoslovil
natolik, abych se s nimi chtěl spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako
nezávislý do budoucna úplně nevylučuje, v nejbližší době s tím ale
nepočítá.
Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává končící šéf Vojenského výboru NATO.
To nemá chybu... Vzpomínka na Špidlu
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pavel-do-ankary-nepojede-s-reakci-na-vladni-rozhodnuti-si-da-na-cas-309081#dop_ab_variant=1695811&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varB
Chudáček bude zase žalovat..to je ostuda ČR
Stejně mu to k ničemu nebude,nedovedu si představit,jak soud určí ,kde
ho musí poslat příště 
Pořád se ohání tím, že je to zvyklost)))
Zvyklost.Co je to za slovo?Zvyklost jsou Velikonoce,(co chce omladina zrušit),zvyklost je úcta ke stáří.Zvyklost je pouštět v MHD starší sednout.Zvyklost je úcta k záchranným složkám,především respekt k policii.Zvyklost je ,jít po škole pracovat,a nenechat se živit rodiči.Zvyklost je poděkovat,pozdravit.Usmát se na prodavače,lékaře,sousedy.I jen tak.Ale pozor.Není to ničím danné.Je to na dobré vůli.Takže Pávku.Není zvyklost,brát s sebou na jednání o ČR prezidenta opozice.Je zvyklost,brát politiky,jenž tzv."kopou"za své občany.Je na čase ti ukázat,kde nechal tesař díru..
A trochu oživíme paměť....))))
https://www.facebook.com/reel/1760320761998554
Petr Pavel- Původní zvuk
Petr Pavel 2023: "Prezident není od toho, aby velel nebo řídil stát, ale má
dávat lidi dohromady a usnadňovat jim spolupráci. Jediný kolář, který
bude ovlivňovat chod Pražského hradu bude "protoKOLÁŘ." :)
A POZOR! už je to tady ....na ČT 24 .... podívejte se .... pojede, nebo
nepojede?

Vláda podle dnešního rozhodnutí nepočítá s účastí PP na summitu v
Ankaře.
