Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208957

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #208957
Reakce na příspěvek #208956

Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“

))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. *3467*



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #208958 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #208959 (1)

Včerejší útok na kosmické středisko může narušit bezpečnostní situaci Ruska a to nemůžou dopustit. Ostatně použít taktické jaderné zbraně na všechny mosty přes Dněpr by do týdne válku na Ukrajině ukončilo.. Vlastně i kdyby je zničili klasický už dávno by bylo po válce. Se divím, že už to dávno neudělali🤦



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #208961 (2)

To značí, že Putin je umírněný politik.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #208964 (3)

V podstatě ANO. Pokud bude takhle západ Rusko likvidovat (protože Ukrajina na to nemá) nezbyde rusákům nic jiného.No a pak se ukáže kdo má v EU koule...