Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“
))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na
Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. 
