Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208994

Zobrazit vše


| Předmět:
před 4 hodinami | #208994

Domnívám se, že ani kompetenční žaloba Pavlovi nepomůže. Jen si chce prosadit to svoje JÁ, stůj co stůj. A lidé to tak i vnímají. Proto si myslím, že si tímto svým krokem ještě pohorší. Již takhle ho lidé považují za vlastizrádce, a může se stát, že bude dán do Sentu podmět k jeho odvolání. Ten ho sice podrží, ale v Parlamentu tomu může být jinak. Víte, jak se to říká, kapička ke kapičce a pohár se po nějakém čase naplní. Jinými slovy řečeno, i pohár trpělivosti dojde do bodu, kdy už je zapotřebí říci dost.



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #208995 (1)

Zde se k tomu vyjádřil americký novinář žijící u nás p. Best a já to vidím podobně.
https://www.facebook.com/photo?fbid=4020320771432253&set=a.180032158794486



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #208996 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #208997 (3)

Petr Pavel jmenoval 13 ústavních soudců z 15. A jelikož bude ÚS výjimečně rozhodovat v rámci několika dní, tak je už předem jasné, že rozhodnutí už je napsané.
https://www.facebook.com/photo?fbid=36942814565316898&set=a.1048974468461029



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #208998 (4)

| Předmět: RE:
před hodinou | #209000 (1)

Tipuji, že ÚS rozhodne v prezidentův prospěch. Soudci jsou, "jen" lidé se svými slabostmi a bude hrát roli jejich vděk vůči prezidentovi, který je jmenoval i hlas veřejnoprávních médií, která jsou nepokrytě na jeho straně