Domnívám se, že ani kompetenční žaloba Pavlovi nepomůže. Jen si chce prosadit to svoje JÁ, stůj co stůj. A lidé to tak i vnímají. Proto si myslím, že si tímto svým krokem ještě pohorší. Již takhle ho lidé považují za vlastizrádce, a může se stát, že bude dán do Sentu podmět k jeho odvolání. Ten ho sice podrží, ale v Parlamentu tomu může být jinak. Víte, jak se to říká, kapička ke kapičce a pohár se po nějakém čase naplní. Jinými slovy řečeno, i pohár trpělivosti dojde do bodu, kdy už je zapotřebí říci dost.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
