Domnívám se, že ani kompetenční žaloba Pavlovi nepomůže. Jen si chce prosadit to svoje JÁ, stůj co stůj. A lidé to tak i vnímají. Proto si myslím, že si tímto svým krokem ještě pohorší. Již takhle ho lidé považují za vlastizrádce, a může se stát, že bude dán do Sentu podmět k jeho odvolání. Ten ho sice podrží, ale v Parlamentu tomu může být jinak. Víte, jak se to říká, kapička ke kapičce a pohár se po nějakém čase naplní. Jinými slovy řečeno, i pohár trpělivosti dojde do bodu, kdy už je zapotřebí říci dost.


