Bohužel , např. Kysela hovoří jinak.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-kompetencni-zaloba-je-racionalni-prezident-muze-uspet-shoduji-se-ustavni-pravnici-40576715
Bohužel , např. Kysela hovoří jinak.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-kompetencni-zaloba-je-racionalni-prezident-muze-uspet-shoduji-se-ustavni-pravnici-40576715
Právě teď na Prima news- ÚS vydal předběžné rozhodnutí- vláda musí
umožnit PP účast na summitu.
jdu zvracet.... 
S Havlem jsou tak nastejno...
v podstatě Šašek Havel zavedl v
Československu kult osobnosti prezidenta...!!! 
docela mne zajímá, co by se stalo, kdyby vláda rozhodnutí ústavního
soudu neakceptovala...!!!
Právní stát, je tím
samotným rozhodnutím soudu, více-méně popřen...!!! 
Já viděla, když to dva ústavní právníci oznamovali reportérům. Jeden
byl červený jak rak a druhý blemtal a vysvětloval, že to není konečné
rozhodnutí- jen předběžné opatření, .....
to ale nic nemění na tom, že toho PP sebou vzít musí. A jemu o nic jiného
nešlo.
Tak doufám, že si ho budou hlídat a nedají mu prostor ( a na tu večeři asi
nepůjde) )))) řekl Macinka.
Premiér oznámil, že bude respektovat rozhodnutí ÚS.
Agent Pávek jede na ten Sumit domlouvat, ve svém osobním zájmu,
umístění základny USA na českém území... nikdo ho neuhlídá...!!!
Ten se účastní zcela jiné večeře než
česká delegace...!!! 