Koho by v roce 1989 napadlo, že se v roce 2026 budou dva staří komunisti
přetahovat o to, kdo z nich bude jednat s NATO o vzájemné spolupráci, tedy s
tehdy pro ně úhlavní nepřítelem, jak se pilně učili z bolševických
příruček a upevňovali si tyto postoje na stranických schůzích.
A vida, právě se to děje. Jsme svědky neuveřitelných a
nepředvídatelných situací každý den.
„V petnáctom storočí som tiež něbol majorom. A terazky hej"

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)




