Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude,
nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka
jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli
klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k
srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem,
stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se
kpretinko, ty to dáš ...

Díky, jsem na tom stejně jako ty.
a my to dáme, protože jsme ještě ta ,,zdravá,, generace.

Já v takovýchto dnech raději ven nevycházím. Mám kamenný dům a v něm je příjemně. Mám astma a CHOPN, takže se mi při těchto vedrech venku špatně dýchá. Jak já jsem kdysi milovala sluníčko a jak ráda jsem se opalovala. Kde jsou ty časy.
Taky jdu jen do vody a večer po zahradě. Ani do lesa se už nedá. Holky a
prý bude hůř.
