Která?
Jaká,která,čí k čemu potřebuje někdo kdo se má skvěle slevové
kartičky ? Nechtěla jsem to napsat na plnou hubu ale někdo mě
předběhl..opravdu tyhle kartičky jsou pro socialy kteří mají v řiti
vši... 
Tyhle kartičky máte i v Německu a jsou pro to, aby se lidé, kteří se mají skvěle, měli ještě skvěleji :-)))))))))))
Určitě jsou i tady..i tady jsou socialně slabí lidé..tak jako všude.

A ty kartičky i v Německu mají a používají i to bohatí :-))))))))))))))
Bohatý spořivec též nakupuje ve slevách,ale výsměch směřuje pouze k
"sockám" všeho druhu. 
Lidunko, jelikož sama žádný peníze nemáš, tak není divu, že jsi finance negramotna. Lodi, co nějaký peníze mají, neradi utrácí víc, než musí. Když můžeš mít slevu, jen idiot by platil víc 😆😅
Já kupříkladu tyhle sračky vůbec nesbírám, je to obtěžující hnus - i ty dotazy u pokladen.
Mě, jako opravdového autistu, tyhle sračky zahlcujou, přehlcujou, obtěžujou, vůbec nejde o nějakej ušetřenej pětník, na kterém si "plebs" běžně smlsne.
Taky tohle nechápu za čím se lidi honí.To samé když čtu o slevových akcích a pak vidím na videu jak se lidi perou třeba o olej v akci.
To míváte i v Německu :-))) i ve francii, anglii, nejspíš všude
:-)))
No jsou tací lidé, kteří to potřebují, chtějí, někteří to mají jako
koníčka. Pokud to nechápeš, nic se neděje, nemusíš to chápat, stačí,
když to přijmeš jako životní realitu a nebudeš to řešit, cokoli si na
tom dokazovat .-))))
Slevové akce jsou ale nikdy jsem tady neviděla fronty před obchodem hurááá je něco v akci..prostě je akce ..nikdo to nehrotí..no tak je akce ale,že by tady důchodkyně letěly do garáže a honem do auta hurááá je akce..to tady nevidíš.
No, na rovinu, já nikdy neviděl uvedneé v čr, na vlastní oči :-))))))))))))))))
Ježiš šmarjá, my ti přeci věříme, že se takové věci dějí
:-))))))))))))))))))))))))
Všude na světě, kromě ruska :-)))))))))))))))))
Kdyz to zaplatis platebni kartou tak ty informace maji i tak ;-).
A jak dobre vime, tak je v planu v teto slavne bohate zapadni spolecnosti, ale zrejme i po celem svete zrusit tu hotovost a zavest pouze nejaky kreditni system v podobe jakesi digitalni meny a ziskat tak nad lidmi a jejich existenci i vydaji vecsi kontrolu a pripadne to i nejak totalitne mocensky regulovat, co si kdo bude moct koupit.
Tohle je sice scifi, ale v budoucnu by se to snadno mohlo stat v mnoha ohledech tvrdou realitou a castecne tomu tak je uz dnes.
Ty přece žiješ ve zbídačené zemi a jsi zločinnými kapitalisty
ohryzaný až na kost...Co ti ještě může kdo sebrat?...Že se živíš
kořínkama, kobylkama a žížalama, to nikoho nezajímá... 
Nemám platební kartu. Vše jsem porušila před 5 ti lety. Platím hotově.
Duchod ti ale chodi na ucet ne ?
S uctem vecsinou byva vzdy spojena i ta
platebni karta.
Jinak to tve jednani pouzivat predevsim tu hotovost schvaluji.
Pro vsechny ty banky a spekulantmi co za nimi stoji by byl uplne nejvecsi pruser, kdyby vsichni lidi nabehli do banky a zadali si vyplatit svuj ucet v hotovosti ! Pak uz by ani ti skorumpovani politici nemeli moznost dal zde zadluzovat lidi zijici v tom kterem statu a delat si ty sve pochybne ksefty a vest ty nezmyselne valky a investovat do zbrani a pod.
Tak když pominu, že jsi napsal s tím zadlužováním nesmysl (peníze na
státní výdaje na dluh se neberou jako půjčka v bance, ale prodejem
dluhopisů, které se dají pořídit i za hotovost. ale tos ty nemohl vědět),
když pominu, že stát má plno možností, jak ti použití hotovosti
zamězit, pořád jsi i při převzetí premis tvého příspěvku a jejich
naplnění (tedy že platbou v hotovosti zabráníš zadlužení země a
dělání si údajných pochybných kšeftů) zapomněl na jednu drobnost, zcela
zjevnou právě v dobách, kdy je vytvářeno zadlužení : nebýt těch 400 mld
na dluh, co nám naordinovala Schillerová, vy důchodci byste nemohli dostávat
to, co vám přidali od 2017, tedy skoro 5000 měsíčně navíc, nebo kolik.
Stejně tak bez překlenovacích, ale i obyčejných úvěrů by se zastavila
ekonomika, která by si nemohla ani brát zakázky. Znamenalo by to, mj.,
krutohustý propouštění.
Ale možná by to bylo řešení do budoucna, jak se samovolně, přirozeně,
zbavit velkého množství důchodců a všech zbytených, neužitečných
lidí, kteří si na sebe nedokáží vydělat sami, a nebo jen na výrazně
nižší životní úroveň.
To míváte i v Německu :-))) i ve francii, anglii, nejspíš všude
:-)))
No jsou tací lidé, kteří to potřebují, chtějí, někteří to mají jako
koníčka. Pokud to nechápeš, nic se neděje, nemusíš to chápat, stačí,
když to přijmeš jako životní realitu a nebudeš to řešit, cokoli si na
tom dokazovat .-))))
To ne, v rusku je hlad a bída, kdepak slevové akce, tak bohatí, aby mohli zlevňovat, nejsou.
já spíš nějak nechápu, že skoro celý den se tady mohou řešit slevové kartičky....je to snad každého rozhodnutí, jestli je má a používá, nebo ne.....a nebudu hodnotit, jestli je někdo socka nebo ne, když je použije...vzpamatujte se
Ale nechápu proč má mít slevu na zboží někdo kdo kartičku ma a ten kdo ne, ne. Zákazníci jsou stejní. A je to stejná sikanizace jako za pandemickeho podvodu kdy očkovaný šel do restaurace a zbytek ne. Seru jim na zákaznické kartičky a pohrdam takovými obchody....
Tak primárně srovnávat očkovaného s neočkovaným je dobrej lautr. Možná to nevíš, ale dávno před covidem jsou zákony, řešící a omezující infekčnost (lidí). Takže pokud jsi infekční, i bez covidu jsi správně nesměl nikam mezi lidi. V době pandemie by nemohl nikdo nikam, tak se to pořešilo aspoň přes předpoklad, že infekční lidé jsou méně nakažliví.
no a kartičky, to máš jako na diskusi - neplatíš, máš reklamy. zaplatíš si a může to být bez reklam. u kartiček to je opticky naopak : přijímáš reklamy, máš to levnější, nepřijímáš, dražší
Srovnávas nesrovnatelne, skutečnou infekci s vymyšlenou, dále jste oznacili paušálně zdravé lidi za nemocné, a víš co jdi do hajzlu, vůbec se s tebou o tom nebudu bavit.
Jo vymyšlená infekce to byla .-)))
Takže těch asi 40000 jednotek si tu svou smrt taky vymysleli, a druhej den z
márnice vypadli a běhaj mezi náma :)))))))))))
no ty soi fakt pičus, srovnatelnej v tomhle s karolkem .-))))))
Tak ono to jsou většinou jen polopravdy kolem te "pandemie". Ty seš též
taková chodící polopravda, parodie na člověka 
Hemeroidis si smrt svojí mamky taky vymyslel.-)))) A netvrdili vám ovcím
tak náhodou, že po tečce už Covid nedostanete? Potom po druhé, po třetí a
na čtvrtou tečku skočilo jen několik Kraků.-)))) 
Ne, netvrdili :-))))))))))))))))
Tobě snad ano? .-))))))))))))))))))
Jde pouze o reakci na nahozené téma.Takže bacha na záměnu příčiny a
následku.. 
Proč to píšeš mně? Já o tom v tomhle smyslu vůbec nemluvil.
Kecy o sockách jsou nechutný.
Ano. Sice nechci tvrdit, že charakteristickým rysem je spoření pomocí členských kartiček, ale jsou to naopak bohatí lidé, co hodně neradi utrácejí víc než musejí :-)))))))))))))
Přesně. A není jim blby se i na slevu zeptat, clověk, co peníze nemá se obvykle stydí, protože nechce vypadat, že na něco nemá.
Jistěže lze, my ale řešili slevové karty a tudíž jde jen o to, jestli to realizují i jejich prostřenidtvím, nebo ne :-))))))
Kdyby ty kartičky sloužily k šetření zákazníkovy kapsy,ztratilo by to
pro obchodníky jakýkoliv smysl.Účelem je povzbuzovat spotřebu. 
????
Já třeba hodně chlastám CCL nebo CCZ. 2 litry s kartičkou 36,90, bez karty
41,90
na lahvi ušetřeno 5 Kč
jediná "odměna" povzbuzování spotřeby pak jsou reklamní maily. které
rovnou mažu bez čtení.
Možná sis to popletla s něčím jiným : já jsem si samozřejmě zcela vědom, že i těch 36,90 je cena, na které má Tesco zisk. že výrobní cena je někde kolem 8 Kč za litr. ale to nic nemění na skutečnosti, že já šetřím 5 Kč na 2l lahvi. a žádnou spotřebu to u mne nepovzbuzuje.
na druhou stranu, pokud si koupím 7 2l lahví, mohu si přibrat 8.
"zadarmo", s kartičkou
prostě ten cenový rozdíl tam je, ať se ti to líbí nebo si to vysvětluješ
jak chceš :-)))))))))))))))
Myslím si spíš, že tvá nenávist ke mě zaplňuje mnohé tvé dny konverzaci o mě ;)
Nemám důvod tě nenávidět..už jsem to tady párkrát dokonce psala,že v sobě nemám nenávist k nikomu,nebyla jsem vychovaná k nenávisti..a nikdo mi ani neublížil až tak,že bych pocitovala nenávist.Ale nemám ráda hloupé lidi a ty opravdu hloupá jsi.
Nechci slovu zadarmo, jak praví klasik.-) K čemu mít kartičku třeba Dr.Max? Abych ušetřila tři koruny na aspirinu a koupila si za ušetřené peníze rohlík?🙂 Nebo taková karta COOP. Sbíráš body aby sis mohla koupit se "slevou" blbost, která normálně stojí jinde stejně i bez bodů? Nákupní kartu mám jenom do Globusu, protože tam dělám velké nákupy... Na to mi stačí pouze QR a skener v mobilu. Nestojím frontu u pokladny a nemusím vybalovat zboží na pás. Bo nejdražší je čas.-)
Tak jasně.😄 Přece nebu nosit plnou peněženku karet. A jako člověk s
hlubokým sociálním cítěním musím podporovat chudé korporace a tedy u
nich nekupovat nic v akci. 
Vsechny ty karty uz muzes mit v mobilu v podobe toho QR kodu co staci jen pri pokladne naskenovat. Navic pres tu firemni aplikaci si muzes pak prehledne prolistovat a pripadne i aktivovat ty ruzne nabizene slevy. Nektere slevy dostava automaticky i bez aktivace jen na zaklade toho, ze si tam naskenujes ten QR kod.
Ale jinak si uz vyse napsala pravdu, ze hodne tech veci jakoze ve sleve nekde v nejakem obchodu v jinem nakoupis za tu samou cenu i bez toho aby deklarovali u toho sameho vyrobku nejakou slevovou akci.
Je to proste takova casto hodne klamliva obchodni politika nekomu dat pocit, ze si proste neco kupuje vyhodne prave v tom kterem obchode, ale casto jen to jen o tom pocitu. Realitou je, ze ta firma muze treba i neco dat levneji, ale nikdy na tom neprodelava a spis sedrou kuzi z tech dodavatelu toho zbozi,co pak jinym lidem nabizeji ve sleve se stale stejnou marzi, jakou obvykle maji i na dalsi podobne zbozi.
Navic je viditelne i to nezakonne kartelove paktovani ruznych velkych obchodnych retezcu, jenz se i pri tech slevach dohodnout praticky na shodnych cenach u urciteho zbozi a neni tam videt medzi nimi nejaky zasadne velky cenovy rozdil.
Všechny určitě ne ale přes apku se dá určitě nakupovat i v jiných
řetězcích než je Globus...
A pokud o tebe bude mít systém zájem, tak si časem vysleduje už třeba
transakcí v bankomatu.
Nevim jak u vas v CR ale na Slovensku to uz mas ve vsech vecsich obchodech. TESCO, BILLA, KAUFLAND, LIDL, COOP JEDNOTA ale i dalsi.
Ty mobilni aplikace ve kterych mas ty sve QR a nebo treba aspon ty carove zakaznicke kody dostanes uz od hodne velkych obchodnich retezcu temer vsude i kdyz vedle toho soubezne treba umoznuji lidem pouzivat i ty platove karty s tim zakaznickym kodem.
Netvrdím, že ne. Já mám jenom Globus apku a ostatní apky mě nezajímají, protože do těchto řetězců jezdím vzácně. A v tom našem vesnickém COOP ji nepotřebuji, protože na ní jaksi není pokladna.-)))
Tyhle "pokladny", kdy si skenuješ zboží hned mezi regálama, a pak jen projdeš zonou, kde tě náhodně vytipují ke kontrole, jsou čím dál častější (Go a něco" se to jmenuje .... už jen ty samoobslužný pokladnyjsou vlkou pomocí proti frontám
Co se kartiček týče, já je mám v aplikaci Stokard a vytahuju je na skener z hodinek - lépe řečeno ta appka sama pozná obchod a nabídne mi ji :-))))))))) Takže předpokládám, že s enebavíme o kartičkách v peněžence, ale aplikacích v mobilech :-)))))
Ty slevy na aspirinu 3 Kč (thel nevím) jsou pořád slevou, ale hlavně tam pak dostaneš třeba na Premium GodActiv slevu 200 při původní 600 Kč ceně. A to už není jen jeden rohlík, to si přihodíš dalších 200 a nažereš se v restauraci velice příjemně :-))))
Že bych dostala u Maxe slevu 200 kč při nákupu Aspirinu za stovku a najedla se za ně v jejich restauraci? Nenechal si lopatu v míchačce a nešlahla tě po dyni?-)))))
A proč jsi nepochopila, že jsme psal o přípravku Premium GoldAktiv za
600, kdysi za 1000?
Protože jsi blbá jak sáňky v létě? :-)))))))))))))
A kde jsi vala, že jsme psal o jejich (jako Dr. Maxe) restauraci? .-)))))
Takhle jsi reagoval na můj příspěvěk o slově tří korun na Aspirinu.
slevy na aspirinu 3 Kč (thel nevím) jsou pořád slevou, ale hlavně tam pak dostaneš třeba na Premium GodActiv slevu 200 při původní 600 Kč ceně. A to už není jen jeden rohlík, to si přihodíš dalších 200 a nažereš se v restauraci velice příjemně
Musíš ze sebe dělat za každou cenu kretena?

A původní debata na kterou jsem reagovala byla o věrnostní kartě, ne o aplikaci... Jenže ty musíš být stále chytrý jak Šalamounovo hovno.-))))
????
Ale já v té své reakci píšu přeci také o věrnostní kartě a slevě,
kterou díky ní dostanu .-)))))))))))))))
Spratcu, že ty seš zase ožralé až po víčko?
.-))))))))))))))))))))))))))))))
Jestli ji máš jako plastovou kartičku nebo její obraz v nějaký appce,
to je přeci u prdele, jde o to, že ty díky ní na aspirinu získáš 3 %, já
na potravinovém doplňku 33 % - a to už je znatelný rozdíl jen v těch
procentech, natoř abs. částce :-)))))
bez té karty bys tu slevu nedostala. samozřejmě ta sleva není nijak přímo
úměrná používání věrnostní karty, ale když se zadaří. ušetříš
slušný peníze. třeba já u dr. maxe prý ušetřil už 17000, za asi 10
let.
jasně, to hladovějící africké děti nezachrání .... ale je to hřejivý
pocit, že lověk nezaplatil 17k .-)))))
Ty si hňup, který všechno převrací.-)))) Není apka jako apka. S Apkou od Maxe určitě neprocházíš v lékárně regály a neskenujuš si položky. Nebo si byl dlouho na sluníčku? Buď si vem kšiltovku nebo řekni pajťákovi ať ti nechají převézt písek a míchačku do stínu.-))))
A já něco takovýho napsal, ty jarní vemínko? :-)))))))))))))
neměla by sis koupit nějakej překladač pro tvůj mozeček?
.-))))))))))))
to tehdy byla řeč o makru, taky je to v globusu, kde jsi napsala, že máš
appku a nezdržuješ se frontama.
u toho jsme ti já napsal jen to, že ty Pay&Go pokladny jsou fajn. (To jsou
ty, kde si skenuješ sama jejich zařízením zboží při ukládání do
košíku a pak jen u příslušné pokladny zaplatíš. A jen jsme dodal, že
už i jen ty samoobslužný pokladny pořádně zamávaly s frontama. Tehdy
nešlo o nic jiného než o fronty :-)))))) ne o slevy a členké kartyčky
:-)))))
já do makra už nechodím (viz nedávná diskuse), ale globus to má také, a můžeš použít buď to jejich zařízení, co mají ve stojanech při vchodu (většé čtečka kodu s diplayem) a nebo si to můžeš skenovat přímo do jejich appky - pokud ale vím, v obou případech pak procházíš kolem pokladny, kde si necháš přečíst buď jejich skener nebo svůj telefon, a zaplatíš. náhodně můžeš být vybrána ke kontrole nákupu.
možná existuje aplikace, kde se v obchodě ani nezastavíš, při odchodu, ale strhne se ti to automaticky z účtu, to nevím, akorát to už by bylo pro ten obchod hodně velké riziko, ono stačí to co jsem popsal, jak to funguje v globusu.
nicméně pak jsi přešla k dr. maxovi a to už bylo o něčem zcela jiném, ale i z mé strany, ty jelito :-))))))))))))
Chceš mi vysvětlovat rozdíl mezi pokladnami? -))) A nestresuj se, potom
děláš překlepy a píšeš zmaty. 
Překlepy dělám vždy, protože to po sobě nečtu, jen výjimečně, není
čas.
ae zmaty budou spíš jen v tvojí hlavicne, kordulko :-)))))))))))))))
Pay&Go... Výborně.-) Jestěže máme stréca gúgla.-))) To sis zapamatoval nebo sis udělal tahák?-)))
Umím anglicky :-)))))
PŘEDTÍM JSEM NAD TÍM TAK NEPŘEMÝŠLEL, ALE PŘI ZMRLINĚ NA NÁMĚSTÍ MI
TO VYPLAVALO :-)))
Nebavime. Já jsem technologické dinosaurus. Co je to za apka??? ☺️🙄
Krak vyse pise o teto aplikaci.
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard&hl=cs&gl=US&pli=1
To o čem jsme psal já, Stocard, už ti poskytl vysvětlení Karol.
Aplikace, do které si prostě jen nafotíš svoji, nebo někoho druhého tu
členkou kartičku, lépr řečeno jen ten čátová kod nebo QR kod, appka z
toho už vyčte, pro jaký obchod to je a uoží ti je do paměti. Pokud máš
zapnuté na mobilu určování polohy, skoro vždy když vlezeš do obchodu, a
máš jejich kartu, rovnou ti ji nabídne. v OC všechny, které zaregirtuje.
když to je nějaký méně známý obchod, můžeš si ji pojmenovat sama,
takhle to musím dělat s kartama z obchodů v německu, eště žádná se mi
neidentifikovala sama.
No a stejnou funkci s kartou, ale mnohem širší obecně mají appky těch jednotlivých obchodů. kde si můžeš na display vyvolat nejen tu kartu, ale objevují se ti tam i kupony, snížené ceny, obecně nebo pro majitele té appky obchodu, plno dalších soutěřím informací ap. ta stokard na to umí v některých případech odkzat, ale větinou je to protě jen "skladiště" QR a čárových kodů členských (slevových) kartiček.
Aplikace na hovno... Tu jsem měla daleko dřív, než si vyguglil co to je.-)))
Pochop, že apka bez skeneru a QR kódu je mi k hovnu a na nějaké body nebo 5% slevy jim seru...
Ty si úplně mimo, děcko :-)))))))))))))))
Ty vůbec nechápeš, o co se bavím dospělý .-)))))))))))))))
Já chápu, že je ti nějaká sleva k hovnu, si myslíš, nicméně když na
ty slevy došlo a tys argumentovala 3 Kč na 100 Kč, dovolil jsme si
poznamenat, že jindy ušetříš 200 na 600 Kč :-)))))))))))))
nic víc :-)))))))))))))))
Dr.Max ale i jine lekarny maji tak vysoke marze ne sve leky i ruzne vyzivove doplnky, ze to co vis koupit bez receptu koupis treba i v nejake vecsi drogerii castokrat i o 100% a nebo i vic % levneji nez v tech lekarnach a v ruznych internetovych obchodech nektere leky stejne tak muzes kopit neporovnatelne levneji.
Casto i lekari ti predepisujou takove leky, ktere prave nejsou nejlevnejsi nebo z toho i sami diky korupci ze strany pharma firem profitujou a pritom jinak pojmenovany lek se stejnym slozenim koupis treba i o 100% levneji.
Co je zadarmo - nenechat si znicit sve zdravi zbytecnymi leky. Lek ktery pak
nekoupis je vzdy zadarmo 
Dnes CR kazdy mesic plati za dodavku covid vakcin jen od firmy Pfizer obrovske miliony, ale i tak jsou uplne k hovnu a pokud ma nekdo jen trochu zdraveho rozumu a sleduje trochu deni v teto veci, tak po necem podobnem ani netouzi. Pak je navic jeste bude muset i ekologicky zlikvidovat, co taky zadarmo nebude.
Ano, lék za který v lékárně neplatíš, dostaneš zadarmo. To dá zdravý rozum.-)
Tak zadarmo muzes dostat i nektere leky na predpis, ale casto resi jen dusledek nejakeho problemu a vedle toho nekdy vyrabeji ty leky novy problem.
Maji to lepe vymyslene, jak drogovi dealeri nabizejici lidem drogy vytvarejici u nich zavislost.
jj, je to tak, třeba po lécích na rakovinu ti vypadají vlasy
jestli budeš mít někdy raka, ne že bych ti to přál, rozhodně se neléči,
jen na tom vydělávaji farmakofirmy ...
90% nemocí se vyléčí samo..Přestaň jako pohan řešit věci světské a
upři svou mysl k Bohu!...On tě vyléčí ze všech nemocí...Včetně těch
duševních malověrče! 
Norys za tento svuj prispevek si tu dostala cerveny praporek.
29.05.2023 11:50:55 Nora jako nedá pokoj ? Jak dlouho tomu budeš říkat jen nevinné škádlení.. #39532 Nevyřešený ŘEŠIT
Co navrhujes. Jak to mam vyresit ? 
Tak to nahlaseni je anonymne. Ty jako spravce jine diskuse by si takove
nahlaseni resila jak ?

Poslala bych slušnou formou do prdele... Na nahlášeném příspěvku neshledávám důvod ho řešit.
Jelikož je to zde bez cenzury, měl bys zablokovat udavače, který tě do
cenzury tlačí... 
Pokud se do textu toho hlaseni nekdo nepodepise a neuvede tam svou prezyvku, tak nevis, kdo je nahlasovatelem. Muzes jen hadat.
Takhle to zde zavedl Lury a pozaduje to resit od kazdeho spravce mistnosti i
kdyz to udelal takto anonymni to nahlasovani. 
Ja se to snazim aspon touto formou, ze to zde casto skopiruji co mi tam pristalo udelat mene anonymne a davam zaroven i prostor te osobne na ktere prispevek bylo toto hlaseni podano ji moznost se k tomu nejak vyjadrit.
Práskaskýmu estébákovi bych vzkázal, ať se jde léčit a jestli nemá na to žít v realitě, ať se přihlásí do cvokárny nebo aspoň neleze na tuhle debatu
mně to stejně přijde jako sci-fi, když si představím, že by mne tu někdo urážel (což je furt), a někdo jiný, neznámý se mne zastal praporkem :-)))))))))))) samo o sobě to budí veselí, takový tu nido není, kdo by se zastával mne, ale hlavně " kurva, pokud by to vadilo mně, řeknu si. a pokud to mně nevadí, co se do toho sere nějaký schovávající se vemeno?
Přesně tak... Já ty praporkáře nesnáším. Jestli je někdo psychicky
labilní, tak ať neleze vysírat cracka. 