"Někteří ze zraněných jsou ve vážném stavu. Na sociálních sítích se podle ruskojazyčného serveru BBC objevily záběry poničených budov a aut a těl ležících v ulicích, podobné snímky na místě pořídili fotografové agentury Reuters. Předběžná data podle Pušilina ukazují na útok dělostřeleckou municí ráže 152 a 155 milimetrů"
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

......byly záměrně
vymazány těmi co editují pravdu a kterým skládá slib věrnosti stádo
ovcí z předposranosti.....editují všechno...od wikinek po news! 