Jak to celé , vnímá Kajínek. . .
Dávejte si pozor na podvodné e-maily o nevyzvednute zásilce a dovolí si
vám vyhrožovat sankcemi. Já si prý v roce 2024 objednal 2 ks stejně legíny
a knihu o harmonickém životě. Já ho mam, nemusím o něm jen číst.
Neměnila jsem a mrkla na google6o jakou skvělou formu se to jedna. Začátek
mnohé napověděl. Nereagujte, neposílejte žádné penize, jsou to podvodné
částky pohybující se kolem 2 000 (málo ale staci, když kape )dále na
Google píšou, že lidé po tak dlouhé době už zapomněli a že strachu
platí... Tak my jsme v obraze a kdyby to na vás přátelé někdo zkoušel,
nenechte se zastrašit... Mě spíš straší skutečnost, kolik hajzlu je mezi
námi 
Pan Drulák se také vyslovil. Vláda by se měla postavit proti
předběžnému opatření.
Drulák: Vládo, ignoruj Ústavní soud jako Tusk v Polsku. Jde o demokracii
Pokud se vláda nepostaví proti zásahům do jejího demokratického mandátu,
jako to učinil Ústavní soud, nemá smysl, aby se voleb účastnili nikdo, kdo
chce dělat jinou politiku než Brusel. Pro ParlamentníListy.cz to říká
předseda spolku Svatopluk Petr Drulák. Podle něho nyní jde o záchranu
demokracie a vláda by měla rozhodnutí Ústavního soudu ignorovat i za cenu
hrozícího tlaku Evropské komise.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drulak-Vlado-ignoruj-Ustavni-soud-jako-Tusk-v-Polsku-Jde-o-demokracii-793244
#pavel #drulak #summitnato #nato #spoleksvatopluk #svatopluk #ustavnisoud #eu
#ct #babis
Věřím Cyrilu Svobodovi, podílel se na Ústavě. Předběžné opatření
ÚS bych napadla.
Nerespektovala bych jej.
A jsem hodně zvědavá, jak se zachová premiér a vláda.
Tomáš Nielsen :
" Co by se asi tak dělo, kdyby MZV jako účastník řízení podalo k
Ústavnímu soudu žádost o zrušení předběžného opatření proto s
následující argumentací:
Předběžné opatření bylo odůvodněno potřebou zachovat dosavadní
ustálenou praxi do meritorního rozhodnutí. Dosavadní praxe však
nespočívala v existenci dvou navzájem soupeřících center zastupování
České republiky. Spočívala v účasti prezidenta republiky v delegaci
České republiky za předpokladu jednotně připravené a navenek koordinovaně
prezentované zahraničněpolitické pozice státu. Po vydání předběžného
opatření vzniká reálné riziko, že bude předběžné opatření
vykládáno jako oprávnění prezidenta republiky určovat či spoluurčovat
vedení delegace, jeho mandát nebo závazná stanoviska České republiky na
summitu.
Jde o novou okolnost významnou pro posouzení potřebnosti a přiměřenosti
zatímní úpravy. Takový výklad by již nepředstavoval pouhé zachování
dosavadní praxe, nýbrž předběžné vytvoření nového určení pravomocí,
o němž má Ústavní soud teprve rozhodnout. "
Premiér by měl v tomto smyslu jednat a převzít iniciativu. Nejspíš ale sklopí uši, protože s tím máslem na hlavě nemá silnou pozici. Tím samozřejmě poškozuje i všechny " dezoláty" , kteří se stávají snadným terčem.
https://www.facebook.com/photo?fbid=10235478506205434&set=a.4234139253860
ještě uvidíme, jak to celé dopadne .... 
To, že se s takovou věcí Petr Pavel na ÚS obracet neměl, je jasné. Že tak učinil, jenom dokazuje skutečnost, která je nám známa…totiž že je hloupým šaškem nehodným úřadu prezidenta.
Kdo platí vědu? Ti kterým slouží, zkorumpovaní vědci....