Idiot Žáček dostavá na prona ccn čočku ,debil...a leze to ven Ukrajina má daleko větší ztráty než rusové mrtvých je k miliónu.
Idiot Žáček dostavá na prona ccn čočku ,debil...a leze to ven Ukrajina má daleko větší ztráty než rusové mrtvých je k miliónu.
Zažívám s Trumpem pocit beznaděje, jako když vyhrál Zeman
Donald Trump přestal v otázce Ukrajiny
chodit kolem horké kaše. Kdybych na tom měl najít něco pozitivního, tak
asi jen to, že rozptýlil pochybnosti o tom, na čí straně ve válce stojí.

... Údaje, které Trump použil pro svůj útok, se nezakládají na pravdě. Spíše připomínají fake news z Putinovy dílny. Jejich povahu přesně vystihl český prezident Petr Pavel. Trumpovu lež o tom, že válku začala Ukrajina, označil za cynismus. Už dříve Pavel řekl, že by si s Trumpem podávat ruku nechtěl a věřím, že to pořád platí. Náš prezident je naštěstí úplně jiný než ten americký.
Donald Trump a Miloš Zeman
Dlouhou dobu to ale bylo úplně jinak. Na Hradě seděl do roku 2023 soudem
usvědčený lhář Miloš Zeman, který měl také ve zvyku své odpůrce
veřejně zesměšňovat. Přesně tak, jak to dělá Donald Trump. Když není
argument, tak se vyrobí účelové tvrzení.
Nenapadlo to prvního mě, někde jsem to četl. Ale je to pravdivé. Začínám s Donaldem Trumpem zažívat pocit beznaděje. Ten stejný, který jsem měl, když v roce 2018 Miloš Zeman nepochopitelně obhájil funkci prezidenta republiky. Zeman byl tou dobou na koni, urážel novináře a své oponenty a opájel se mocí. Věděl, že už se nemusí tolik hlídat, protože je to naposledy. Obhajoba už nepřicházela v úvahu. Proto se choval opravdově.
Donald Trump je také čerstvý vítěz prezidentských voleb. Také už nemůže být zvolen znovu. Svůj bianco šek využívá také naplno. Bohužel ke stejně špatným účelům, jako Miloše Zeman. Horší to je v tom, že Spojené státy jsou světová velmoc, zatímco když to stejné dělá Zeman, beznaděj pociťují jen Češi, deset milionů lidí ve střední Evropě.
Ne, že by na tom až tak záleželo, ale momentálně válcujeme
Ferencvároš 3 : 0 
🤡 Prezident Petr Pavel dnes na sněmu Rady vysokých škol konstatoval, že pojetí demokracie v Americe a Evropě se začíná docela výrazně lišit.
Radek Vondráček mu odpověděl, že zatímco v Americe mají demokracii, my máme demokracii s ručením omezeným.
To se divím, že Vondráček takhle bez bázně jednou řekl pravdu
Do podzimku máme demokracii zaručenou. Ovšem pokud se po volbách do Strakovky nastěhuje trumpista Andrej, demokracie dostane na prdel stejně, jako teď dostává v USA ...
8 měsíců do voleb: Trump změnil náš americký sen v noční můru. V čele USA stanul sprostý osel
PŘEDVOLEBNÍ DENÍK /
Celý život jsme považovali Ameriku za záruku svobody v nebezpečném
světě. Americký sen pro nás znamenal možnosti individuálního štěstí.
Obdivovali jsme jejich ústavu, jejich kreativitu, sílu a smysl pro
spravedlnost. A také jsme obdivovali jejich státníky a angličtinu jsme se
učili z jejich státnických projevů. Tento obraz Ameriky se pod vedením
Donalda Trumpa proměňuje v noční můru.
Ta preferovaná demokracie USA...se jim poněkud přestává líbit))) I
když nám ji tu dávali příkladem roky.
Tak on vám teď ,ten Trump ukáže zač je toho demokratický ,,loket )) 
Přestan laskavě lhát,libtarde. Demokracie je podle tebe jen to co vyhovuje tobě
To nejsou kecy. Kecy jsou ukrást si pro sebe veškerou moc ve státě,z veřejných médií udělat hlásnou troubu vlády,zavádět cenzuru a říkat tomu demokracie. To jsou skutečné kecy,libtarde
Čéče - ty dost přesně popisuješ, co se děje právě teď v USA, a co se dělo i u nás, když se Babiš prolhal do premiérského křesla
Babiš nepoužíval média jako svojí hlásnou troubu,Babiš nezaváděl cenzuru. Tak jako VY. Ale nejhorší je že ty to všechno víš,ale prostě podle tebe vy na to máte právo,protože podle tebe a jak vy to berete,tak vy jste něco víc a máte na tohle prostě právo. Jaká jiná demokracie má nárok než ta správnš progresivně liberální,že ? A proto vás musíme vymést jako špinavý smetí,protože jste v podstatě novodobí komunisti
Co to blábolíš čéče?
Neee???? Ty si nezaznamenal, že si koupil naše největší noviny???? MF Dnes
a Lidovky, který jely permanentní Agroret/ANO propagandu ???? ( a jedou jí do
dnes ) A nejposlouchanější rádio ???
Umíš si představit libtarde že by Babiš kompletně ovládal sněmovnu,ovládal komletně senát,president republiky by byl jeho hlasovací panák a veřejná média by byla jeho hlásná trouba ? A jako by to nestačilo,tak začala by se v zájmu Babiše zavádět veřejná cenzura. Umíš si tohle představit ? Ne,vid. Ale u vás se všechno tohle děje. Proto říkám znova a znova,už aby jste táhli do prdele,nic horšího od komančů tady nebylo. Dokonce si myslím že někteří komanči byli normálnější než vy. Až takový hovada jste, Naprostý,vylízaný. Jenom pokrytectví a lži. A nadvláda menšin. Kdo by to chtěl,kdo by to chtěl,ty jeden idiote ???
Alnagone, kde žiješ?
Tohle všechno, co píšeš, tady dělal Babiš se Zemanem, akorát neměl pod
palcem Senát a naštěstí ČT a ČRo
Kam až jsou schopni zajít zrádci národa?
Svět se zbláznil a jistoty jsou hromadně bořeny napříč Evropou i celým světem. Prezident největší mocnosti světa veřejně osočí napadený stát z toho že zavinil válku, přitom mnohem menší země rozhodně neměla v úmyslu napadnout mnohem většího souseda, s mnohem silnější armádou a více než trojnásobným počtem obyvatel. Aniž by se přesvědčil o skutečnostech, přejímá rétoriku agresora a jde mu vyloženě na ruku. Zvenku to vypadá, že se s kamarádem dohodne na zrazení napadené země, nebo že dokonce má z Ruska strach a tak leze Putinovi takříkajíc do zadní části těla....
A protože se žádný z ruských
představitelů včetně Putina netají tím, že chtějí svůj vliv na
bývalé státy pod správou Moskvy zase zpět, a to i za cenu použití síly,
je každý podporovatel Ruska kolaborantem a vlastizrádcem. Je velmi smutné,
jak široké spektrum lidí to nejen nechápe, ale ještě podporuje. Prakticky
to znamená vítání ruských tanků v ulicích a „líbání“ ruských
„poradců“ v naší vládě. 
Zkuste se nad tím zamyslet a podívejte se okolo sebe, kdo bojuje za naši státnost a kdo za cizí mocnost. Rozhodně to nejsou strany, které se nejraději ohánějí patriotismem. Všimněte si, že někteří politici se dokonce přidávají na stranu Ruska a začínají vznášet své vlastní požadavky na územní ústupky Ukrajiny, například ohledně Zakarpatské Rusi. To považuji za totální faul přes čáru vší morální slušnosti.
Navíc zástupci těchto populistických polických
stran chrochtající blahem nad podrazem Ukrajiny (o nás bez nás) nemají
dostatek soudnosti aby se postavili za národní zájmy a naší vládu když je
třeba a veřejně jim „okopávají kotníky“. To prohlubuje politický
rozkol, nevraživost a nenávist mezi lidmi a zároveň to nahrává našemu
nepříteli. O to mu od začátku vlastně šlo a rozeštvávání se mu opravdu
daří. 
seržant: Gumpe, jaký je váš jediný cíl v armádě?
Forrest Gump: Plnit vaše rozkazy, pane seržante.
seržant: Hergot Gumpe, vy jste snad génius. Nejdokonalejší odpověď, kterou
jsem kdy slyšel. Vy musíte mít IQ aspoň 160. Vy máte na víc, vojíne
Gumpe. 
Laik se diví, odborník žasne, kolik podporovatelů těchto praktik ještě
u nás žije a fandí tomu. Přitom to prožili na vlastní kůži... 
Kdo a čemu fandí? Každý tu píše je svůj vlastní pohled na určité
věci a dění. 
Hrdinná ukrajinská armáda.
https://www.facebook.com/100090013986901/videos/970709028593808
Po ukončení války se začne vyšetřovat. A pak uvidíme, co jest pravdou a co byly jen výmysly.
ANO
Myslím ale, že je naivní doufat, že rusákům něco dokážou. Všechno
zatlučou, jako vždycky
To si nemyslím. Kdo si začal je zřejmé a např. masakr v Buči je poměrně solidně zdokumentován záběry satelitními ,pouličními kamerami i místními lidmi.
Víš něco co my ne? Forest Trump přijde s tím, že za genocidu v Buči můžou Ukrajinci?
My))) My všichni školou povinní ))) Co?
Prostě vím přesně stejné hovno jako ty! A proto tu nevytvářím blbé
konspirace- co by ,kdyby.
Ale neboj, ono se brzo ukáže. Kdo, co, a proč. 
... nevytváříš konspirace? A co bylo teda tohle?? - Dozvíme se
to možná brzo. A možná se všichni budeme divit. 
Forrest Gump: Moje máma vždycky říkávala: "Život je jako bonboniéra,
nikdy nevíš, který kousek si vytáhneš." 
Souhlas. A jedinou vhodnou platformou je Mezinárodní tr.soud v Haagu.
To jistě
Ale taky jistě zaznamenalas tu zběsilou dezinformační kampaň ( která
běžela i tady ) zpochybňující i ty nejjasnější důkazy (například
najatí herci coby mrtvoly na ulicích)
Já jsem ta videa viděla, mrtvola kouřila nebo se přikrývala, když zafoukal vítr a částečně odvál prostěradlo, kterým byla přikrytá. Jinak, mrtvoly na ulicích byly, ty byly skutečné, ale otázkou je, jak se tam některé dostaly a ke které skupině patřily. To se ukáže až po onom vyšetřování.
Marti, jestli jsi něco viděla, tak jsi viděla podvrh 
====
Záběry mrtvých těl v ukrajinské Buči nebyly „zinscenovány” s pomocí „herců”
Téměř okamžitě poté, co byly 2. dubna zveřejněny drastické záběry mrtvol z městečka Buča ležícím na severozápad od Kyjeva, se na sociálních sítích začalo šířit tvrzení, že scénu zinscenovala ukrajinská armáda za pomoci najatých herců. Ze záběrů je prý patrné, že se těla hýbala. Novináři agentury AFP přímo na místě však potvrdili, že viděli mrtvoly staré již několik dní. Navíc v záběrech, které se na sociálních sítích šíří jako důkaz toho, že byla scéna zinscenována, se těla ležící na zemi vůbec nepohybují.
Tvrzení o údajné manipulaci a falešných mrtvolách šířily i tisíce českých uživatelů, například prostřednictvím tohoto příspěvku. „Všechna světová média replikují zinscenované záběry ukrajinské psyop jednotky z Buchy, kde údajně ruská armáda masakrovala civilisty. Tito pokřivení informační bojovníci však úkol nezvládli – v jednom videu jsou hned dvě těžké chyby. Nejprve vidíme, jak jedna z mrtvol zvedá ruku, a pak ve zpětném zrcátku sledujeme, jak se zvedá další mrtvola, hned poté, co sehraje svou roli,” stojí v příspěvku, který na Facebooku sdílelo přes 800 uživatelů.
https://cedmohub.eu/cs/zbry-mrtvch-tl-v-ukrajinsk-bui-nebyly-zinscenovny-s-pomoc-herc/
https://cedmohub.eu/cs/zbry-mrtvch-tl-v-ukrajinsk-bui-nebyly-zinscenovny-s-pomoc-herc/
Samozřejmě bylo to zinscenováno, nejkrásnější byla ta naaranžovaná
mrtvola jak ji údajně uastřelili při jízdě na kole,ta byla boží.
Ještě lepší to ovšem bylo na nádraží v Kramatorsku,tam se úplně
vyznamenali

Dej odkaz na nějaké pouliční kamery prosím 😉 je to lež nic takového neexistuje.
Máš snad pocit, že pouliční kamery ještě na Ukrajinu nedorazily? Že
místní lidé nenatáčeli na svoje mobily? Že neexistují satelitní snímky
a hromadné hroby? Toto vše jsou důkazy pro soud v Haagu. A s tím
obviňováním ze lži to zkoušej na někoho jiného! 
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nove-dukazy-o-masakru-v-buci-rusy-natocily-bezpecnostni-kamery-i-dron-203070
EU se dohodla na dalších sankcích proti Rusku. Tak vám nevím, ale sankce
se neosvědčily, naopak Rusko posílily a nás oslabily. Připadá mi, že si
EU sama pod sebou podřezává větev.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-dalsi-sankce-proti-rusku-40509664#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ono to není tak jednoduché jen tak někoho odstavit. U nás komunisté
vládli bezmála 41 let a i po jejich "přiškrcení" si stále vyskakují.

Tvoje určitě. 
Konečná nemá s KSČ nic společného.
A taky....proč, když byla v 89 ta pravá doba, na to, aby postavili komunisty mimo zákon, to neudělali? Potřebovali je ....že ano)))
Aha - Konečná není komunistka ? 
Nikdo se nebaví o KSČ, řeč je o komunistech
Výmluva KSČM, že nejsou KSČ, je více než ubohá. Stejně jako ty jejich výkřiky do tmy.
Jaké výkřiky máš konkrétně na mysli? Pokud je mi známo, tak KSČM se za své předchůdce z let padesátých několikrát omlouvala a nemá s nimi opravdu nic společného. Dnešní KSČM je demokratickou stranou a nikdo po dobu jejího působení jí nemůže absolutně co vyčítat. Nepodílí se po celých 36 let na tom, co se tu děje, protože po celou tuto dobu tu vládne někdo jiný. Tak, a teď začni s těmi jejími výkřiky do tmy.
Já se také několikrát za svoje jednání omlouval. Přesto mě berete stále z té negativní stránky. Stačí Ti tohle přirovnání, Martopse?
Nestačí, protože tvoje omluvy jsou za tebe samotného a přes všechny ty omluvy se chováš stále stejně. Což se o KSČM nedá říci ani náhodou.
Jakto že ne? Vychovával jí tatínek. Ty nevíš, kdo byl její tatínek???
Mně by spíše zajímalo, kdo vychovával tebe. Její otec byl komunista, to všichni víme, a vychoval ze své dcery slušnou a velice chytrou ženu, která umí velice dobře argumentovat a která se nebojí hájit svoje názory a názory jiných. Tím je nebezpečná pro současnou garnituru, a proto je jí neustále dehonestována.
Umí akorát kecat, jako každá opozice. Kdo vychoval mě? Mě vychovali lidé, kteří mě hlavně naučili postarat se o sebe sama a nejbližší okolí. Bohužel mě nenaučili stále hudrovat, jak je vše špatně a že za to můžou ti DRUZÍ.
To byla ta největší chyba. Asi však nechtěli být taková hovada, jako vrchní představitelé KSČ.
No tak o hovadech bych v tvém případě vůbec nepsala- ty pohraničníku!
„Cíle zůstávají maximalistické. Myslí, že vyhrává.“ Západní zpravodajci tvrdí, že Putin nechce ukončit válku
Vladimir Putin nemá zájem o skutečnou mírovou dohodu. Americké televizi NBC to řekli čtyři západní zpravodajci a dva zástupci amerického Kongresu s tím, že podle zpravodajských informací Putin stále věří, že nakonec válku vyhraje a bude moci kontrolovat celou Ukrajinu. Podle zdrojů americké televize Putin doufá, že vydrží déle než Ukrajina a Evropa a nakonec ovládne celou zemi.
„Myslí si, že vyhrává,“ řekl NBC jeden z představitelů západních zpravodajských služeb a dodal, že ruské ztráty na bojišti Putina nenutí válku ukončit. „Nemáme žádné informace o tom, že by měl Putin zájem o skutečnou mírovou dohodu,“ řekl jeden z úředníků amerického Kongresu.