Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
před 13 hodinami | #208994

Domnívám se, že ani kompetenční žaloba Pavlovi nepomůže. Jen si chce prosadit to svoje JÁ, stůj co stůj. A lidé to tak i vnímají. Proto si myslím, že si tímto svým krokem ještě pohorší. Již takhle ho lidé považují za vlastizrádce, a může se stát, že bude dán do Sentu podmět k jeho odvolání. Ten ho sice podrží, ale v Parlamentu tomu může být jinak. Víte, jak se to říká, kapička ke kapičce a pohár se po nějakém čase naplní. Jinými slovy řečeno, i pohár trpělivosti dojde do bodu, kdy už je zapotřebí říci dost.



| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #208995 (1)

Zde se k tomu vyjádřil americký novinář žijící u nás p. Best a já to vidím podobně.
https://www.facebook.com/photo?fbid=4020320771432253&set=a.180032158794486



| Předmět: RE: RE:
před 13 hodinami | #208996 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 13 hodinami | #208997 (3)

Petr Pavel jmenoval 13 ústavních soudců z 15. A jelikož bude ÚS výjimečně rozhodovat v rámci několika dní, tak je už předem jasné, že rozhodnutí už je napsané.
https://www.facebook.com/photo?fbid=36942814565316898&set=a.1048974468461029



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 13 hodinami | #208998 (4)
| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #209000 (1)

Tipuji, že ÚS rozhodne v prezidentův prospěch. Soudci jsou, "jen" lidé se svými slabostmi a bude hrát roli jejich vděk vůči prezidentovi, který je jmenoval i hlas veřejnoprávních médií, která jsou nepokrytě na jeho straně



| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #209003 (2)

Dá se to předpokládat. Ale ani ÚS nemůže nařizovat vládě, koho smí a koho nesmí jmenovat jako zástupce ČR při různých zahraničních jednáních. Vláda rozhodla, a svoje rozhodnutí i odůvodnila. To, že bylo něco zvykem neznamená, že se to nemůže změnit. V takovém případě bychom my ženy neměly dodnes právo volit.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #209014 (3)

Na to jsem hodně zvědavá, protože Ústava v článku 63 hovoří jasně- bez spolupodpisu premiéra se žádná reprezentace navenek nekoná.
https://www.lidovky.cz/nazory/ustava-cr-prezident-vlada-delba-moci-vlada-napeti-pravomoc.A260521_133829_ln_nazory_lval



| Předmět:
před 22 hodinami | #208993

PEPA
Pepa s Pepkou kapku pili,
drobátko se poškorpili.
Pepka Pepu klepla,
nese ho do pekla. *23266*



| Předmět:
23.06.26 18:36:58 | #208991

Politiky nemusím, včetně Macinky....

Ale tahle jeho hláška by neměla zapadnut....

Na otázku, kde chtějí vzít peníze na ČT oznámil, že je musí odebrat dalším neziskovkám. Místní idiot se asi posere




| Předmět:
23.06.26 15:36:59 | #208984

https://www.prahain.cz/magazin/inspekce-odhalila-zavadne-drozdi-z-ukrajiny-obsahovalo-zakazane-latky-27722.html

Otázka je, kolik pekáren to odebírá... Proto platí, co říkám léta. Pečte si sami



| Předmět: RE:
23.06.26 15:40:59 | #208985 (1)

Vše co je z ukrajiny.je závadné.



| Předmět: RE: RE:
před 22 hodinami | #208992 (2)

A to už v ČR otvírají ukrajinské obchody. *7957*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #209022 (3)
| Předmět:
23.06.26 13:38:46 | #208981

Žabomyší spor, který nás zabavil na mnohé měsíce. Těmito slovy glosoval ve vysílání CNN Prima NEWS politolog Jan Kubáček spor o účast prezidenta Petra Pavla na summitu NATO. Vláda v pondělí rozhodla, že Česko budou zastupovat premiér Babiš a ministři Zůna a Macinka. Pavel v takovém případě dříve avizoval., že podá kompetenční žalobu. Rozhodnutí má oznámit v úterý. Podle Kubáčka ale v Ankaře nebude nikoho zajímat, kdo za ČR vystupuje.



| Předmět: RE:
23.06.26 16:42:48 | #208989 (1)

Jak blbeckovez pomocné školy, ať letí třeba do prdele, svět tím nezmění, doba je špatná, vítězí závist, prachy , podvody, rozkrádání toho, co minulá generace vybudovala a důchodci jsou přítěží ? To mě někdo říct z těch grandgendneru, dostane facku, jakou svět neviděl. My si na sebe vydělali !!! Bubínek jeden vedle druheho



| Předmět:
23.06.26 13:28:02 | #208979

PP podal kompetenční žalobu.

Premiér Andrej Babiš na sociální síti X napsal, že rozhodnutí prezidenta respektuje, ale nepovažuje ho za dobré. „Proto jsem také kompetenční žalobu nepodal, když pan prezident odmítal jmenovat pana Turka ministrem, přestože podle mě a mnoha odborníků překračoval ústavu. My jsme rozhodli pragmaticky, a hlavně prakticky, na základě zhodnocení toho, jak bude summit probíhat,“ sdělil.

Ale ať už to dopadne jakkoliv, PP na summit nepojede.



| Předmět: RE:
23.06.26 13:44:43 | #208982 (1)

A není to náhodou vydírání? Pp vydírá vládu- buď pojedu já, nebo vám to ÚS ukáže *7957*



| Předmět: RE:
23.06.26 13:54:53 | #208983 (1)

Summit - nesummit... já patřila kdysi k těm, kdo kritizoval komunisty. Dnes se za to stydím, ono se mě to kritizovalo uprostred Tyrolska. Je mě 74 let a s politováním nebo i se skrytou radosti musím podotknout, že takový cirkus okolo prezidenta či vlády jsem vážně nezažila. Připadám si jak u blbejch a nechápu, o co se všichni perou, když stejně každý z nás odejde s holou prdeli z tohoto světa tak, jak na něj přišel. A že bych byla tak naivní a věřila že tzv. politici dělají něco dobrého pro lidi ? Tak prdlá nejsem a iluze jsou dávno ty tam. Nezajímají mě kydy ohledně TV, já se na ty ksichty stejně nedívám a už vůbec mě nezajímá budoucnost, od toho je karma, leč dobrým lidem přeju, přeju aspoň trochu toho stesti



| Předmět:
23.06.26 12:21:17 | #208978

Tak tohle si rozhodně nenechte ujít. Středula, (šéf odborů) na demonstraci k podpoře Čt a ČRo. Zajímavé je, že se takovýmto způsobem angažuje právě nyní. V jiných případech raději mlčel. Zajímavá je i debata pod odkazem.
https://www.facebook.com/reel/2074472496614032



| Předmět:
23.06.26 11:26:55 | #208977

A zde dám odkaz na zhodnocení současných událostí Karol Stonjakovou. Opět se jí to zdařilo.
https://www.facebook.com/reel/1378021457758611



| Předmět:
23.06.26 09:04:08 | #208975

Co se odehrálo v jedné televizní debatě. Podívejte se i na diskusi.
https://www.facebook.com/reel/4346280172353316