https://www.novinky.cz/clanek/domaci-dva-cesi-vezli-v-jedine-dodavce-49-ilegalnich-migrantu-do-nemecka-40443572
za prachy udělají cokoli 
Divím se ti. Z jeho chování je jasně vidět, že je pod vlivem alkoholu již třetí den, a ty ty jeho výkřiky nejsi schopen zastavit. Přitom by stačilo jen málo. Dát mu třeba na dva dny blokaci, aby měl čas vystřízlivět. O něm všichni víme, že se takto chová v alkoholovém opojení a je k nezastavení.
Marta neni ani nikdy nebyla clenem komunisticke strany tak ji takto laskave nenalepkuj. To ze haji urcite veci i proc je haji vzdy dokaze rozumne vyargumentovat a ma pravo mit svuj nazor treba i odlisny od tech lidi co hlope utoci na vsechno co nejak souvisi treba i s tim CSSR a nazory ktere prezetuji i urcity lidi hlasici se k te komunisticke strane.
Nebyla jsem komunistkou, nikdy jsem v žádné straně nebyla a ani nejsem a nebyla jsem ani kádrovačkou. A není pravda, že komunisté vždy lhali, lžou a lhát nepřestanou. Komunisté bohužel nelhali ani tehdy, když říkali, co nás čeká, když se vydáme na Západ. Vše se do puntíku splnilo. A ještě by mě zajímalo, v čem lžou nyní. Tak se konečně rozepiš a pouč nás.
nikdy už nevyhrajete, vzdejte to paní komunistko, i když vám fialový ksindl nahrává
Jak se říká- cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly,aneb pro
dobrotu na žebrotu. 
Nakonec vše končí daleko od jádra věci a to urážkami na tvou adresu.
Velebníčku. Jedna ne-soudružka ti tady radí, jak se zachovat, neboť dle
ní to neumíš ty, ale ani mnoho ostatních správců na zdejším chatu.
Chtěla by to tady ovládnout celé. Měl bysi ji přizvat jako
spolusprávcovou. Zůstali byste tady ve třech. Ty, ne-soudružka a Lidunka

Karlíčku. Myslím, že táto zpráva byla docela pozitívní. Ne -
soudružka se zařekla, že už na mě nebude reagovat. Nikoho jsem konkrétně
nejmenoval, ale vidíš, jak na mě Martička vystartovala? Ona totiž, když
neví, co odepsat, označí příspivatele za ubožáka.....silná to žena 
No teď jsi mě opět rozesmál. Ty jsi nemusel jmenovat, protože jsi navázal na příspěvek o mně. A vím vždy co odepsat, obzvláště, když reaguji na ubožáka. A pak, když už jsme u jádra pudla, ty jsi psal, že ti nevadí, když dostaneš BAN a nemůžeš psát u mě svá moudra. Zajímavé přitom bylo, že jsi tam vždy dorazil s jiným nickem. Takže ti ten BAN velice vadil. Měl jsi jich tam hned několik. Ano, já jsem napsala, že na tebe nebudu reagovat, ale nikde jsi nemohl číst, že napořád. Týkalo se to výhradně určitého dne, kdy jsi mě těmi svými provokacemi chtěl dohnat k další diskusi s tebou.
Tvuj prispevek vyse byl oznacen anonymne praporkem
14.09.2023 09:40:27 osobní vyrypování
ŘEŠENÍ: Tohle beru jako vyjadreni nazoru a nejsou tu zadne vulgarizmy ani
osobni osocovani #61359 Vyřešeno správcem v 14.09.2023 09:43:26
No vidíš Velebníčku, jaké tady máš idioty. Člověk napíše pravdu a ti, kteří tenkrát štěrkali klíči, dnes mávají fáborky. Prostě si nevybereš.
Ale Lidunko. Ty máš doma rudé vlajKy? No neke. Co na to říkají tvoji turečtí sousedé???
..vlajky doma žádné nemám a Turečtí sousedé v pohodě...jen jejich
děcka se bojí Beníka a né jen jeho řvou jak pitomí kyž vidí psa. 
Já tě miluji Lidunko. Ty o mně víš úplně všechno.
Že ty znáš i délku mého pinďoura???

..prý i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo tak nevím jestli
to platí i u tebe

Zvedá rudý prapor i k pravdivému příspěvku o nejblbějším správci z
Jeseníku. Přitom se jí to vůbec netýká, když je to Němka z Weidenu.😀
Nechápu to... 
Tento tvuj prispevek byl anonymne oznacen praporkem
14.09.2023 10:40:59 osobní vyrypování #61389 Nevyřešený ŘEŠIT
Pozadam te, aby si zbytecne do ni nevyrypovala a pokusila se o dustojnou a
slusnou diskusi i vuci ni. Predem dekuji a preji ti

Pokusím se... A až si bude zase hrát na ublíženou, slušnou a láskyplnou madam, tak sem vložím zprávy ze vzkazníku. Ať si udělá úsudek každý sám.
Ty to tak nežer Velebníčku. Chtěl jsem napsat Hňupe, jenže ty si tento
titul nezasloužíš.
. Pošli ty praporkaře do
řiti. Ono je to přejde.
Ano, on si ten titul Hňup nezaslouží. Ty ale zcela určitě. Kdyby pro nic jiného, tak proto, že nedokážeš pochopit, že jeho nick je Lorak. Jakožto nevěřící mám s jeho vírou problém, i s tím, že neustále vybízí k tomu, aby se k sobě chovali zdejší diskutující ohleduplně....., mám problém i s tím, že nedokáže ty zdejší prudiče včas zastavit, ale co se týče inteligence, tak tě v ní převyšuje ne o horu, ale rovnou o pohoří.
Titul hňup si opravdu nezaslouží... I já jsem ještě čekatelka na podhňupa. Hňup je druhá nejvyšší funkce po óbrhňupovi a trvá někdy i léta, než na ni dosáhneš.
já jsem s klíči neštěrchal, byl jsem zrovna . listopadu na vojně, naopak si nás nachystali s ostrými na buzeráku, nikdy bych do těch lidí nestřílel, ty svině rudé to pochopily
Radare, opět jsi honem přispěchal sem dát svoje moudro. No nevím, ale lépe by bylo, kdybys raději mlčel. Ono to nebylo moudro, ale ubohost.
Martičko. Ty by jsi měla rozkazovat, nařizovat, nebo doporučovat lidem, kteří tě berou. U mně střílíš slepými.
Pokud jsi si zase nevšiml, tak nerozkazuji ani nenařizuji, spíše doporučuji. A to ve snaze uklidnit takové, jako jsi ty a tobě podobní. Provokatéry, kteří se dokáží bavit jen v osobní rovině a přikládat polínka do ohně.
u něho chcípl pes tak musel přjít vrypovt..za chvíli přihopsá ratlík
stratos... 
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Az budes pouzivat osocujici vulgarizmy v reakci na lidi jenz s tebou jinak diskutuji slusne budu nucet ti dat ten distanc. Tak se krot a nikoho zde neurazej. Diskutuj vecne - bez osobnich utoku a osocovani.
https://www.prozeny.cz/clanek/zdravi-covid-opet-nabira-na-sile-neni-ale-treba-se-bat-nova-varianta-eris-neni-horsi-nez-omikron-90821#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=prozeny.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest218_mobil_bez_boxiku_firem_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz jasně..potřebují se zas napakovat na vakcinách co nakoupila dacani.
pane Karol, máte tucha, s Bohem, ale jinak nevíte vůbec nic, než co vám napíší, já mám s Bohem přímou skutečnost, chcete se tu se mnou přít? udělám vás
hej šulíne, mě mažaš, je mi to celkem jedno, ale proč nemažeš ji?
"
Hezky s tebou vymrdala...

Odpovědět
https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/domaci-zivot-v-cesku-aby-studenti-usetrili-bydli-se-seniory-236603 nelíbí se mi to..k mládí patří mládí a na pomoc seniorům by měli být řádně placení zaměstnanci.
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: osobni osocovani
Jiste ale sam dobre vis, ze i kdyz Babis nebyl tim agentem StB, tak byl
clenem komunisticke strany.
"...V roce 1980 se stal členem Komunistické strany Československa
(KSČ)...."
Neni tak davno, kdyz si tu provolaval ti hloupe hesla, jak by bylo zapotrebi vsechny ty komunisty obesit hned po roku 1990.
**když už mažeš blbosti..co ty včerejší nadávky ty jen tak přejdeš ? čekala jsem co uděláš..udělal jsi hovno..dnes jsem ti to opraporkovala **
Vzdy kdyz uvidis neco co zde nepatri a je to bezobsazne a bezduvodne a nijak z druhe strany nevyprovokovane osobne osocovani, tak nemam zadny problem to zmazat. Nic takove zde mit nechci a je uplne jedno, kdo to napise.
Vcera tu ale bylo toho zase vic na promazani, kde sem tu ale hodne veci nechal, kde bylo i to vzajemne hloupe chovani a osocovani i nadavky a ruzne nalepky. Lidem nekdy neuskodi i ta konfrontace s jejich vlastnim hloupym chovanim, ale jinak to zde nechci a ocekavam, ze se aspon trochu nad tim ti kterych se to tyka zamysly a skusi tu normalni a vzajemne uctivou dustojnou diskusi zalozenou na argumentaci bez toho zbytecneho nadavani a zesmesnovani nazorovych oponentu.
holt si musíš stanovit, za co budeš promazávat.....za názory asi ne, ale za sprosté vyjadřování a napadání jiných ...to zvednu ruku
Nekdy je tu vyjadren i ten nazor a k tomu je pak uplne zbytecne nalepeno i to co uz zde byt nemusi a ten nazor smazat nechci.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-nemecko-prerusilo-dobrovolne-prijimani-uprchliku-z-italie-40443617#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest218_mobil_bez_boxiku_firem_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz západ je přestane přijímat,zůstanou v ČR tam je o ně zájem..