Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodna diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodna diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: Lorak
Správci: Lorak , KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1944088x
Příspěvků:
68707

Předmět diskuze: Svobodna diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru neni povoleno a bude v souladu s pravidly chatujme mazano.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: Tajná společenství - Manažeři světové…
15.04.22 17:54:06 | #1032

Tajná společenství - Manažeři světové moci
| Předmět: ČR si podřezává větev kvůli Green Dealu
15.04.22 17:18:48 | #1031

ČR si podřezává větev kvůli Green Dealu

?t=5


| Předmět: usa-financují-vo-svete-biolaboratri
15.04.22 17:08:04 | #1030

Tulsi Gabbard hovorí o biolaboratóriách prítomných vo svete (300 laboratoří) a na Ukrajine, kde je zo strany USA financovaný podobný výskum biologických zbraní ako vo Wuhane.

https://rumble.com/vxnhsf-tulsi-gabbard-usa-financuj-vo-svete-biolaboratri-s-nebezpenmi-patognmi.html| Předmět: dalsi-zmena-postoje-v-nemecke-vlade
15.04.22 16:47:29 | #1029

Německý vicekancléř Robert Habeck ustoupil od plánů dodat Ukrajině německé tanky. V rozhovoru pro server Politico mimo jiné řekl, že se obává, aby dodávky těžkých zbraní Ukrajině neudělaly z Evropy ruský terč.

Habeck zmínil obavy mezi spojenci NATO, že dodávky moderních tanků od západních společností by mohly Rusko přimět k rozšíření své války i na západní země.

„Těžké zbraně jsou synonymem pro tanky a všechny země NATO to zatím vyloučily, aby se samy nestaly terčem,“ řekl Habeck, který má také funkci ministra pro hospodářství a klima. NATO a EU podle něj musí nejprve diskutovat o tom, zda „chtějí změnit tuto linii“.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-dalsi-zmena-postoje-v-nemecke-vlade-vicekancler-nechce-z-evropy-rusky-terc-198491#source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
| Předmět: Zběh od Azova
15.04.22 16:37:45 | #1028
| Předmět: Najmocnejší muž sveta si podáva ruku s…
15.04.22 16:13:52 | #1027

Najmocnejší muž sveta si podáva ruku s duchom a potom zmätene rozmýšľa, kde sa to vlastne nachádza.

https://fb.watch/cpdHIJdOcS/| Předmět: Lupo Anetta Vztek
15.04.22 15:51:05 | #1026
?t=1


| Předmět: Lupo Anetta Zmizelo
15.04.22 15:49:42 | #1025
?t=3


| Předmět: Bruselská internacionála
15.04.22 15:40:53 | #1024
?t=36


| Předmět: Něco se muselo stát.
15.04.22 13:12:28 | #1022

A jeden příspěvek z Facebooku:
"NĚCO SE MUSELO STÁT( Tak, jak to je..)
Napřed se rozsypala pevná hráz míru a socialismu, po něm i sám hrázný, Sovětský svaz. Táborníci míru a socialismu najednou neměli s kým na věčné časy a nikdy jinak, tak šli každý jinak, zejména pak úplně opačně, tj. z východu na Západ. Protože tak je to správné, revoluce je otáčení, tak jsme se otočili. Někdo méně, někdo víc, každý podle toho, u čeho při revoluce seděl. Tak se stalo, že ze zapálených budovatelů socialismu se stali draví budovatelé kapitalismu. Dosavadní západní kapitalisté zůstali kapitalisty a bratrsky a nezištně pomáhali národům vyvlečeným ze socialistického jha vydrancovat továrny, banky, elektrárny, vodovody, pole a lesy. Protože tak je to správné, každému, co si ukradne!
Už se zdálo, že když skončila studená válka, nastane všeobecný blahobyt. Že, jak po Ghándím reprodukoval Václav Havel, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Pokud jde o lásku, ta u nás zvítězila hned po Listopadu. Otevřely se nevěstince, šlapky vyrazily do ulic, láska kvetla i na parkovištích kamiónů. Pravda se měnila podle výsledků voleb a dospěla až tak daleko, že je normální lhát. Dnes má například pravdu premiér, který prohrál ve volbách.
Něco se muselo stát, že svět začal blbnout. Miloš Zeman najednou nikoho neuráží, jde na ruku vládě, kterou nechtěl, Fialovi podepíše i to, co by normálně nechtěl ani číst. Synové a vnuci hrdinů Velké vlastenecké války proti sobě střílejí na ukrajinských polích a v ukrajinských městech. Američanům vládne stařičký pán padající na schodech do letadla, což se nepovedlo ani stařičkému Brežněvovi. Stejně jako kdysi Brežněv, i tento pán je mírumilovný a nechce vládnout světu.
Něco se muselo stát, že po staletích bez moru na celý svět udeřila smrtelná rána covidová, že se Češi spojili s Němci proti Rusům, že máme povolené zprávy ze Západu a zakázané zprávy z Východu, že po třiceti letech od osvobozující revoluce si zase nesmíme myslet, natož pak říkat něco jiného, než představitelé Pětipěstní Národní fronty s vedoucí silou Občasně demokratické strany.
Něco se muselo stát, že proti Rusku potlačujícímu FAŠISMUS na Ukrajině všichni spílají a naopak těm fašistům pomáhají když je to mezinárodně již od konce druhé světové války zakázané !!!
Něco se muselo stát, že nikomu nevadí oslavy SS jednotek v Litvě, Estonsku, Ukrajině apod.
Oslavují se SS vrazi a Ukrajinskému supr vrahovi Banderovi postavíme v Praze pomník za všechny vraždy nevinných a necháme odstranit sochy našich opravdových osvoboditelů !!!
Něco se muselo stát, že oslavujeme naše osvoboditele z USA kteří nám ke konci války vybombardovali komplet těžký průmysl, vybombardovali naše města. Vykradli historické předměty , sila s obilím, sklady textilu
a co nemohli odvézt to zničili. Po jejich OSVOBOZUJÍCÍ ČINNOSTI TU ZŮSTALO VÍCE NEŽ 26 TISÍC MRTVÝCH OBČANŮ A DĚTÍ.
Toto jejich osvobození nás stálo více než čtvrtinu zlatého pokladu uloženého v přátelské ANGLII. Další více než čtvrtinu si ponechala Anglie a ještě si nechala od naší republiky zaplatit každý náboj, bombu, uniformu, stravu, kapesné jež utratila za vojenskou pomoc při obraně jejich Anglie. Jen pro úplnost - u nás padlo při osvobození naší vlasti 112 opilých USA vojáků.
V boji žádný.
Něco se muselo stát, že když už se zdálo, že nám bude líp, začalo nám být hůř. A ještě nám hůř bude!
Začali jsme věřit v demokracii. Začali jsme si myslet, že na celém světě zvítězí ve volbách jen ti nejhodnější, nejslušnější, nejmoudřejší. Začali jsme si myslet, že v politice nejde o peníze. Začali jsme si myslet, že už není středověk, takže nebude povoleno zabíjení ani ve válce. Jenže, už Jan Werich říkal: Středověk je střed věků, proto se pořád posunuje dopředu."


1  

| Předmět: RE: Něco se muselo stát.
15.04.22 15:16:51 | #1023 (1)

Va, pensiero (Gefangenenchor) · Giuseppe Verdi: Nabucco · Kendlinger

&list=RDEM9xC0yR­NRkQQENq3Ey_I­blA&index=27

 #1022