Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodná diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: kopretina666
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 4018755x
Příspěvků:
120534

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury - Mluvte svobodně o všem o čem chcete. Myslete přitom na to, ze váš projev je zaroveň i vaší vizitkou. Vulgární napadání jiných diskutujících se budou mazat .
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které lze považovat za manipulační, dezinformace či fakenews.
Proto dávejte pozor a fakta sami ověřujte nejlépe z více zdrojů. Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: jen-prilevate-olej-do-ohne-vlada-je-pod…
28.04.22 12:01:58 | #1278

Někdejší ministr financí z ODS Vlastimil Tlustý uvedl, že se Fialův kabinet se žádným způsobem nesnaží přispět k vyřešení krize ani v mezinárodním měřítku. „České vládě vyčítám, že přilévá olej do ohně. Netlumí konflikt, kde může, tam přileje trochu hořlaviny. Hned první prohlášení pana premiéra ‚Jsme ve válce‘ je naprostá nepravda, to je dokonce poplašná zpráva,“ řekl Tlustý. Dodal, že doufá, že Česká republika není v zorném poli Ruska a nehrozí jí nebezpečí. „Jim (vládě Petra Fialy) se asi ta vypjatá válečná atmosféra líbí, líbí se jim vyděšení lidé, mně se to nelíbí,“ dodal Tlustý na CNN Prima News.

Někdejší ministr uvedl, že s Putinem je třeba vyjednávat, navzdory agresivnímu postupu ruských vojsk na Ukrajině. „Například v Rakousku vidím větší snahu najít východisko a nepřilévat olej do ohně,“ dodal.

https://echo24.cz/a/Sv8B3/jen-prilevate-olej-do-ohne-vlada-je-pod-palbou-kvuli-zbranim-a-uprchlikum?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu


1 1  

| Předmět: platime-za-plyn-tak-jak-chce-moskva
28.04.22 08:52:07 | #1277

Současné dodávky plynu do Česka jsou podle ministerstva průmyslu a obchodu stabilní, jenže česká závislost na plynu z Ruska je téměř 100%. „Po určitou dobu bychom to zvládali, pak by bylo samozřejmě nutné, aby nám pomohla EU a další státy a řešili jsme to společně. Kdyby Rusko přestalo dodávat do Česka, pravděpodobně by přestalo dodávat i do jiných zemí. Kdyby nyní zavřeli kohoutky, jsme schopni si s tím kombinací zásob a jiných dodavatelů hned poradit,“ uvedl premiér Petr Fiala.

Česká republika však neudržuje strategické zásoby zemního plynu a musí si vystačit s tím, co má v zásobnících, které u nás provozují společnosti RWE Gas Storage a MND. Jejich celková kapacita činí zhruba tři miliardy kubíků, tedy asi třetinu spotřeby celé republiky v roce 2021.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-platime-za-plyn-tak-jak-chce-moskva-potvrdili-madari-200087#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: pristim-cilem-v-kyjeve-muze-byt-zapadni…
28.04.22 06:55:28 | #1276

„Ruské ozbrojené síly jsou 24 hodin denně připraveny zahájit dalekonosné přesně řízené odvetné údery proti příslušným rozhodovacím centrům v Kyjevě. A přítomnost poradců ze západních zemí v tom nebude činit žádný problém,“ citoval ruský Interfax prohlášení ministerstva obrany.

Moskva výhrůžkou reagovala na úterní vyjádření britského náměstka ministerstva obrany Jamese Heappeyho. Ten v rozhovoru pro britskou stanici BBC prohlásil, že považuje za legitimní, aby Ukrajina prováděla údery na území Ruska s cílem narušit jeho zásobování. Řekl také, že použití zbraní dodaných Británií k útokům na cíle v Rusku nepovažuje „nutně za problém“.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/pristim-cilem-v-kyjeve-muze-byt-zapadni-delegace-varuje-moskva-40395158#source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


1  

| Předmět: zkuste-neco-reakce-bude-bleskova
28.04.22 04:45:06 | #1275

V případě, že se Rusko například kvůli západní intervenci na Ukrajině ocitne v ohrožení, použije prostředky, které zatím jeho protivníci nemají k dispozici, uvedl podle TASS Putin.

„Pokud se někdo rozhodne zasáhnout do probíhajících událostí na Ukrajině zvenčí a vytvoří tím pro nás nepřijatelnou strategickou hrozbu, měl by vědět, že naše reakce bude rychlá jako blesk. Máme na to nástroje. Nástroje, kterými se nikdo jiný nemůže chlubit. My se s nimi ale chlubit nebudeme, použijeme je, pokud to bude třeba,“ prohlásil Putin.

Co přesně tím měl na mysli, ruský prezident neupřesnil. Nabízí se ale například nejnovější hypersonické střely Kinžal, které jsou kvůli rychlosti a měnitelné trajektorii za letu obtížně likvidovatelné.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zkuste-neco-reakce-bude-bleskova-putin-vyhrozuje-zapadu-40395163#source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


1  

| Předmět: Pane premiére, my u nás doma už jsme…
27.04.22 20:33:05 | #1274

Pane premiére, my u nás doma už jsme stoprocentně připraveni...| Předmět: Fiala náhle poněkud "zkrotnul"
27.04.22 20:17:38 | #1273

Premiér Petr Fiala náhle poněkud "zkrotnul" a už tady netvrdí, že se bez ruského plynu obejdeme...| Předmět: ctyri-kupci-plynu-zaplatili-v-rublech
27.04.22 18:43:32 | #1272

Podle zdroje agentury Bloomberg zaplatila čtveřice evropských obchodníků za ruský plyn v rublech. Není však jasné, v jakých zemích podnikali.

Článek
Podle osoby blízké ruskému plynárenskému gigantu Gazprom PJSC již čtyři evropští odběratelé plynu zaplatili za dodávky v rublech, jak požadoval prezident Vladimir Putin. Uvedla to agentura Bloomberg.

I kdyby ostatní odběratelé podmínky Kremlu odmítli, další odstávky po středečním zastavení dodávek plynu do Polska a Bulharska jsou pravděpodobné až v druhé polovině května, kdy mají být provedeny další platby, uvedl zdroj Bloombergu pod podmínkou anonymity.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-jednota-eu-se-pry-hrouti-ctyri-kupci-plynu-zaplatili-v-rublech-199959#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
| Předmět: Šándor: "Cenzura je směšná, Zelenskyj…
27.04.22 18:28:55 | #1271

Andor Šándor: "Cenzura je směšná, Zelenskyj to možná přehání..."| Předmět: zfetovany-prezident-zelensky-natocil…
27.04.22 15:29:56 | #1268

Zfetovaný prezident Zelenský natočil video těsně po konzumaci kokainu a v deluzorním stavu Napoleonského syndromu prohlásil, že všechny přemůže! Prezidentský úřad jeho video okamžitě smazal, ale Ministerstvo obrany ponechalo video na svém Twitteru! Poláci chtějí připojit celou Ukrajinu k Polsku a české deníky začaly velebit a blahořečit piloty Luftwaffe, jací to byli kabrňáci a kolik Rusů sestřelili za II. světové války! Nacifikace České republiky jede na plné obrátky a proces poválečného revizionismu v ČR začíná přepisovat a obracet historii!

https://aeronet.news/video-zfetovany-prezident-zelensky-natocil-video-tesne-po-konzumaci-kokainu-a-v-deluzornim-stavu-napoleonskeho-syndromu-prohlasil-ze-vsechny-premuze-prezidentsky-urad-jeho-video-okamzite-smazal/


1  

| Předmět: RE: zfetovany-prezident-zelensky…
28.04.22 21:58:29 | #1283 (1)

https://www.instagram.com/tv/CavZPUMgDKJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Šířiš tu konspirační hnoje, ty hloupá vráno


 #1268 

| Předmět: RE: RE: zfetovany-prezident-zelensky…
28.04.22 22:01:29 | #1284 (2)

| Předmět: kdyz-putin-zavre-kohoutky-s-plynem
27.04.22 13:00:43 | #1267

Česko podle něj nemůže spoléhat na válečného zločince a nechat si od něj vyhrožovat. Válečným zločincem myslí ruského prezidenta Vladimira Putina.

Biometan je možné vyrobit z bioplynu, který se vyrábí v bioplynových stanicích. A to nejen z trusu dobytka, ale i ze zbytků potravin či vybraných plodin. Podle webu České bioplynové asociace bylo ke konci roku 2019 v Česku takových stanic 574.

Ministr financí Zbyněk Stanjura uklidňuje, že k situaci jako v Polsku či Bulharsku v Česku nyní nedojde, protože Česko bere plyn z Německa. Zároveň podle něj probíhají přípravy, abychom do letní sezony měli zásoby dostatečné.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-kdyz-putin-zavre-kohoutky-s-plynem-pomuze-kravsky-trus-navrhuje-jurecka-199941#source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz