Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodna diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodna diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: Lorak
Správci: Lorak , KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1943815x
Příspěvků:
68697

Předmět diskuze: Svobodna diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru neni povoleno a bude v souladu s pravidly chatujme mazano.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: Ukrajina...
06.05.22 10:20:16 | #1477

Ukrajina je možná jediným státem světa kde se netrestá fašismus a Kyjevská vláda s ním souhlasí...Proto se tam každoročně pořádá pochod ukrajinských nacistů oslavující fašismus a jeho šiřitele Banderu...A tohleto podporuje naše nová vláda...| Předmět: RE: Ukrajina...
06.05.22 10:48:48 | #1478 (1)

V USA se fašismus také netrestá.


 #1477 

| Předmět: jak-americne-pripravovali-valku-na…
06.05.22 09:48:55 | #1476

Citace osm let starého neuveřejněného eseje:

V březnu 2014 byl americkému kongresu předložen dokument The Ukraine Support Act (Zákon pro svobodu Ukrajiny), který byl strategickou reakcí USA na ruskou anexi Krymu. Tento zákon se nebezpečně podobá dvěma jiným – Trvalé svobodě z roku 2001 a Irácké svoboda 2003. Oba tyto dokumenty připravily americké ozbrojené intervence v Afghánistánu a v Iráku, které vedly k zpustošení velkých oblastí Přední Azie, aniž mohly být ukončeny mírem – ani Afghánistánu, ani Iráku tyto vleklé války nepřinesly svobodu.

Za Sovětského svazu toto administrativní rozhodnutí nijak neovlivnilo život Krymčanů. Po pádu sovětského státu se Rusové stali ve svém domově občany cizího státu a byli vystaveni šikanám. Ukrajinizace, která po roce 1991 během dvaceti třiceti let změnila národnostní ráz země, narazila u Rusů na Krymu na odpor. O těchto věcech není naše veřejnost informována, lidé si neuvědomují národnostní útisk Rusů i jiných národností, pro které ustavení ukrajinštiny jako jediného státního jazyka znamenalo hrubé porušení jejich národnostních práv. Ve světle amerických dokumentů o přípravě války proti Ruské federaci, je zřejmé, že při přípravě Ukrajiny jako nástupiště útoku proti Ruské federaci právě rozpoutání národnostní nenávisti má sehrát klíčovou roli.

Kdo dnes připomene, že radikální skupiny nacionalistů, které třímaly otěže povstántí na Majdanu, otevřeně hlásaly válku proti Rusku a požadovaly přístup k atomové zbrani? Julie Tymošenková, ikona oranžové revoluce 2004, později nařčená z masivní defraudace státních peněz, během povstání o deset let později prohlásila, že** „Rusáky je třeba topit“ a jejich zemi „spálit atomem“**. Nebylo zapotřebí mluvit tak otevřeně, ale její stoupenci a následovníci se této pekelné vize nevzdali. Západní připravovatelé války volili jiná slova, jiné argumenty, ale jejich cíl byl stejný – ovládnout rozlehlou euroasijskou mocnost, zmocnit se jeho nevyčíslitelného přírodního bohatství.

http://www.regionalninovinky.cz/zpravy/politika/mojmir-grygar-jak-americne-pripravovali-valku-na-ukrajine/?fbclid=IwAR30EedNWkqC66Z98oMys92IT1TmCPYuZUY5-nYxjy_QzmjD6t9c3kb-nkc| Předmět: Rakousko odmítlo platit v rublech
06.05.22 08:19:47 | #1473

Rakousko nebude platit za ruský plyn v rublech. Uvedl to rakouský ministr zahraničí Alexander Schallenberg pro arabskou televizi Al-Džazíra, píše ruská agentura TASS.

„Naše pozice je jasná. Máme existující závazky vůči Rusku a nebudeme platit v rublech, nemáme takové záměry,“ řekl Schallenberg.

EU chce uvalit sankce na údajnou přítelkyni Putina
Evropská unie navrhla v souvislosti s invazí ruských vojsk na Ukrajinu uvalit sankce na někdejší ruskou gymnastku Alinu Kabajevovou, která je podle médií přítelkyní prezidenta Vladimira Putina a stojí v čele velké mediální skupiny NMG. Uvedla to dnes agentura Bloomberg s odkazem na dokument, do kterého měla možnost nahlédnout.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nato-posili-pritomnost-u-svedskych-hranic-a-v-baltskem-mori-201173#source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: RE: Rakousko odmítlo platit v rublech
06.05.22 09:01:40 | #1474 (1)

Asi chtějí dopadnout stejně jako Polsko a Bulharsko.


 #1473 

| Předmět: RE: RE: Rakousko odmítlo platit v…
06.05.22 09:32:05 | #1475 (2)

A dopadnou. *33532*


 #1474 

| Předmět: bez-plynu-se-zastavi-fabriky-i-pekarny
06.05.22 08:04:02 | #1472

Většina firem nemá žádný krizový scénář, podle kterého by postupovala v případě přerušení dodávek plynu. Neví totiž, zda bude surovina k dispozici i odjinud. „Naši spotřebu bychom uhráli, kdybychom plyn vozili v lahvích nebo v cisterně s LNG (zkapalněný zemní plyn, pozn. red.). Na druhou stranu si myslím, že jsou naše síly malé na to, abychom si mohli přivézt plyn od moře přímo z Polska,“ říká Kvido Štěpánek, majitel plastikářské firmy Isolit-Bravo, která vyrábí elektroniku a součástky do automobilů.

Na plyn v jeho výrobně funguje jedna pec, jejíž spotřeba není zrovna malá. Energie je nutná k výrobě a tavení plastu, což není za jejího omezeného množství možné. „Nedostatek plynu se bude promítat například také do ceny elektřiny, její spotřebu se snažíme snižovat. To je vše, co můžeme dělat,“ popisuje Štěpánek.

Na nedostatek suroviny by doplatilo nejen automobilové, hutnické a sklářské odvětví, ale problém by nastal i v potravinářství. Plyn je jednou ze základních energetických surovin například pro pekárny.

„Z dnešního pohledu je prakticky nenahraditelný, a proto jeho dodávky je nutné zajistit. Postupný přechod na jakoukoli jinou technologii by si zároveň vyžádal obrovské náklady, které by se logicky promítly i do ceny pečiva,“ říká Pavel Heřmanský, mluvčí holdingu Agrofert, který mimo jiné vlastní i pekárny Penam a Zelená louka.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-putin-drzi-cesky-prumysl-pod-krkem-bez-plynu-se-zastavi-fabriky-i-pekarny-200980#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: celu-ukrajinsku-vojnu-riadia-od…
06.05.22 07:45:53 | #1470

„Bol som prekvapený a oni tiež, keď som zistil, že ak chceme vstúpiť do ukrajinskej armády, sú to Američania, ktorí to majú na starosti,“ povedal Malbrunot.

Novinár dodal, že jeho a dobrovoľníkov „takmer zatkli“ Američania, ktorí tvrdili, že to majú na starosti, novinár potom prezradil, že boli nútení podpísať zmluvu „až do konca vojny“.

„A kto to má na starosti? Sú to Američania, videl som to na vlastné oči,“ povedal Malbrunot a dodal: „Myslel som si, že som s medzinárodnými brigádami, a ocitol som sa tvárou v tvár Pentagonu.

Malbrunot tiež spomenul, že Amerika poskytuje Ukrajine samovražedné bezpilotné lietadlá, čo zdôraznil minister obrany Lloyd Austin v tweete, ktorý odhalil, že ukrajinskí vojaci boli trénovaní na používanie zariadení v Biloxi v štáte Mississippi.

https://cz24.news/celu-ukrajinsku-vojnu-riadia-od-zaciatku-americania-tvrdi-francuzsky-novinar-georges-malbrunot-ktory-sa-vratil-z-ukrajiny/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=celu-ukrajinsku-vojnu-riadia-od-zaciatku-americania-tvrdi-francuzsky-novinar-georges-malbrunot-ktory-sa-vratil-z-ukrajiny&fbclid=IwAR3FLoGV07eE9_ubFj03gIPqaZ2NseBO_-GglYHTPypWoXDaFQDtMzgUSnw| Předmět: Rubl je nejvíce posilující měnou ze…
06.05.22 05:16:46 | #1468

Rubl je nejvíce posilující měnou ze všech měn světa, vůči koruně už posílil o téměř 30 %
| Předmět: Indie odmítá ukončit dovoz ruské ropy a…
06.05.22 05:15:43 | #1467

Indie odmítá ukončit dovoz ruské ropy a surovin; nenechá si diktovat účast na protiruských sankcích| Předmět: Eduard Chmelár ztratil se Zelenským…
06.05.22 05:02:25 | #1466

Eduard Chmelár ztratil se Zelenským trpělivost: "Takovou nevděčnost jsem ještě nezažil."

?t=398


| Předmět: usa-drti-inflace-nastvani-lide-si…
05.05.22 17:21:26 | #1464

Spojené státy sužuje stejně jako Evropu vysoká inflace. Zatímco se lidé přehrabují ve zdraženém zboží, hledají viníka svých náhlých finančních problémů. A většina Američanů už ho našla – je jím podle nich prezident Joe Biden. Z nejnovějšího průzkumu vyplynulo, že Bidenovu ekonomickou politiku odsuzují dvě třetiny obyvatel USA.

https://cnn.iprima.cz/usa-drti-inflace-nastvani-lide-si-ukazuji-na-bidena-prezidenta-karaji-dve-tretiny-zeme-107143| Předmět: RE: usa-drti-inflace-nastvani-lide-si…
06.05.22 07:56:00 | #1471 (1)

Podle bývalého mluvčího Bílého domu je Bidenova rodina nejzkorumpovanější v historií Bílého domu...

?t=1

 #1464