Poustevnictví

Předmět diskuze: Poustevnictví - Ale ty vejdi do pokojíka svého a zavři za sebou dveře .. (Matouš 6:6)

Zobrazení reakcí na příspěvek #510

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Kodžiki
22.06.26 19:16:49 | #510
Reakce na příspěvek #508

Jj to bylo super a se i nasmaly



| Předmět: RE: RE: RE: Kodžiki
před 14 hodinami | #514 (1)

Také tak, i dobré byly psané věty na papír, kdy každý napsal jedno slovo, zabalil a podal druhému i dál.
Po přečtení celé věty bylo smíchu. )