A nebo po tom dobře usnuli a spali a spali ...
spánkem spravedilvých :-). 
Předmět diskuze:
Ale ty vejdi do pokojíka svého a zavři za sebou dveře .. (Matouš 6:6)
A nebo po tom dobře usnuli a spali a spali ...
spánkem spravedilvých :-). 
I dnes spokojených devět hodin v kuse, jako miminko.)
Ne vždy se mi tak vede. I když ráda bych.
A propó říkává se, že to bývá nezdravé spaní toliko i přesto,
genetice se nedá poroučet.
Do vínku mi bylo dáno " velký spáč". Prý je takových člověků kolem
dvou procent ve světě.
Mám čtecí období s knihou Proč spíme.
Člověk se tam dozví velice mnoho zajímavého, i si potvrdí takové, co mu
tělo dávno značilo.
Víte proč spíte? )