Poustevnictví

Předmět diskuze: Poustevnictví - Ale ty vejdi do pokojíka svého a zavři za sebou dveře .. (Matouš 6:6)

Zobrazení reakcí na příspěvek #512

Zobrazit vše


| Předmět:
23.06.26 05:14:09 | #512

A nebo po tom dobře usnuli a spali a spali ... *29566* spánkem spravedilvých :-). *14377*



| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #513 (1)

I dnes spokojených devět hodin v kuse, jako miminko.)
Ne vždy se mi tak vede. I když ráda bych.
A propó říkává se, že to bývá nezdravé spaní toliko i přesto, genetice se nedá poroučet.
Do vínku mi bylo dáno " velký spáč". Prý je takových člověků kolem dvou procent ve světě.
Mám čtecí období s knihou Proč spíme.
Člověk se tam dozví velice mnoho zajímavého, i si potvrdí takové, co mu tělo dávno značilo.
Víte proč spíte? )