A nebo po tom dobře usnuli a spali a spali ...
spánkem spravedilvých :-). 
A nebo po tom dobře usnuli a spali a spali ...
spánkem spravedilvých :-). 
I dnes spokojených devět hodin v kuse, jako miminko.)
Ne vždy se mi tak vede. I když ráda bych.
A propó říkává se, že to bývá nezdravé spaní toliko i přesto,
genetice se nedá poroučet.
Do vínku mi bylo dáno " velký spáč". Prý je takových člověků kolem
dvou procent ve světě.
Mám čtecí období s knihou Proč spíme.
Člověk se tam dozví velice mnoho zajímavého, i si potvrdí takové, co mu
tělo dávno značilo.
Víte proč spíte? )
Hodně dobré. ) odposlouchala jsem teď, ještě zítra zhlédnu.
Avšak zajímavé, potěšilo.
Tak dnes znovu. Otázky dobré, opravdu zajímavé.
Měla bych také jednu otázku ) pamatujete tichou poštu? kdy jste ji hráli na
posled?
Mluví se tam o přenášení příběhu skrz ústní slovesnost, což jak je
běžné nebývá toliko přesné.
Zkuste někomu něco říci teď i počkejte si na ten příběh a jeho verzi za
měsíc, třeba jen od deseti vypravěčů...
Říkáš dobře. ) Však bylo by dítě dítětem, kdyby nechtělo růst i
ptát se na každé žbleptnutí? )
Stvořitel tvoří i vytváří, dítě zkouší i hřeší s růstem.
Jeden se tomu usmívá, druhýk si to užívá. )
Také tak, i dobré byly psané věty na papír, kdy každý napsal jedno
slovo, zabalil a podal druhému i dál.
Po přečtení celé věty bylo smíchu. )
Sny byli docela výživný .. projela jsem s e krajinou kde lidi opravovali
své domy a našla v jednom z nich opuštěný úložný prostor .. "s poklady".

Přehled od AI Sdílená starost je poloviční starost je známé české přísloví (často užívané v lehké obměně jako „svěřená starost“). Znamená to, že vyslovení problému a jeho sdílení s druhou osobou uleví psychickému tlaku a pomáhá vnímat trápení méně intenzivně.
V psychologii a mezilidských vztazích funguje jako základní pravidlo
duševní hygieny:
Uvolnění emocí: Pouhým vyřčením problému nahlas dochází k ventilaci
potlačovaných pocitů.
Získání nadhledu: Druhá strana často dokáže nabídnout jiný úhel
pohledu nebo konstruktivní radu.
Prohloubení důvěry: Sdílení
intimních starostí posiluje vzájemná pouta.
Aha na internetu si lidi svoje starosti zdílejí tedy to tu funguje jako
zpovědnice asi že..
No jo je psáno:
Zjevení 21
„Hle, příbytek Boží uprostřed lidí, Bůh bude přebývat mezi nimi a oni
budou jeho lid; on sám, jejich Bůh, bude s nimi,
4a setře jim každou slzu z očí. A smrti již nebude, ani žalu ani nářku
ani bolesti už nebude – neboť co bylo, pominulo.“

V diskuzi Ateistická společnost je to samý "chlapácký" predátor a jsou
z toho celí uražení :-).
Ale pro pravdu to se prý každý zlobí :-).
Co když se na Zem vrátí Ráj až když se muži z čisté lásky vzdají nedvlády nad ženami?
Pardon ale Ondi je zřejmě v této zminěné diskuzi zcela nesoudný správce, neb moje nezávadné a k věci příspěvky maže ale nadávky oponentů na moji osobu tam zřejmě zcela úmyslně nechává, což je kiberšikana.
Ondi je správcem všech těch "chlapáckých predátorů" kteří v diskuzi
Atesitická společnost dominantně a nelidsky působí, tamní ateisté
nezvládají svůj evoluční vývoj lidství, o katolických věřících to
jak by smet, rozumná lidská řeč s nimi doposuď možná nebyla ale snad se
to časem k lepšímu změní :-). 
Jsou to tam samí i....i v té ateistické diskuzi :-).
https://diskuze.chatujme.cz/nabozenstvi/ateisticka-spolecnost-t303?paginator-page=7943#p165239
Neschopni přemýšlet a jenom napadat a blokovat a lhát a blafovat :-)
Slovu božímu nerozumějí ..
Slovo boží nepřijimají...
Slovo boží si překrucují na něco jiného :-).
Ale ja Bibli četla na rozdíl od nich a tak se "hadama" oblafnout nenechám
:-).
To Ježíš rád nadával farizejům do hadího plémě
:-).