Ještě skočim do obchodu pro něco na mlsani a pak se uvidí
pro nějakou dobrůstku ...tak máš to kousek to je výhoda ...
Nejspíše nějaké ovoce jahody nebo melouna .
jak užíváš sobotu Bohoušku?
Běhám cely den s hadrem a už mám toho plné kecky
to věřím ,,,v týdnu čas není tak musíš o víkendu ...ale zase budeš mít všechno vypulírovaný ))) jo Bohoušku byly doby kdy jsem všechny okna v paneláku v bytě zvládla za jeden den ...těď udělám 2 a finíto
Ja taky nejsem dnes žádný rychlik ja jen o tom rychle mluvím
111111
Hezké sobotní odpoledne
Také přeji pohodovou sobotu
Ahoj Bohoušku hezkou sobotu i tobě
Ahoj