Všichni chrápou 
)))))))))))))))))) ale je to takové divné ....přece jenom dřív byl nějaký pohyb na ulici a teď nic ...na proti ,,přes silnici je Albert obchod ...a ani tam nikoho nevidím chodit
)))))))))))))))))) ale je to takové divné ....přece jenom dřív byl nějaký pohyb na ulici a teď nic ...na proti ,,přes silnici je Albert obchod ...a ani tam nikoho nevidím chodit