Tun dáváš často
ale že mě ten tanec jde ))))))))))))))))))
Také song co bude žít stále
ano bude
ji 1111111111111111111111111
..dobrý večer...song mi sem přes mobil nejde vložit
dobrý večer ....
také z lidé ...já hned nevěděla kdo jsi )))))))
...jsem tady už trochu déle ;)
Pěkný večer všem
Ta je pěkná
Ahoj Věru ...ji je hledám tu staré písně
Věruš jsme na chatu
Zdravím, ale jednouu ti ten vitamín dají zadara a pak ti ho budou stále vnucovat za větší peníz
slunko už se schovalo, uvidíme co bude ,je na obzoru šedivo
ty babičko)))))
čím jsem jsem starší je to horší))))))))))))))))) ale tak vzpomínám ,že moje máma tam měla 3 a kolikrát celý týden nebo prázdniny