hned to vyzkouším ty smajlíci ,na vás ))))))))))))))))))))))to nové
budu později
jo jo
já to zrušila
já ne já to mám nezrušila jsem to
aha ,no tak to je jednodušší, já to teda k ničemu nepotřebuji ty ano
já také ne jen jsem si toho všimla ,že to je jiné
Ahoj Laduš )))))))))
ahoj Lado a Bohoušku
tady to nějak předělali s tou aurou? místo toho jsou tam smajlíci
co ?? kde??ahoooj
tady dřív bylo u toho obrázku aura a když se ti líbil příspěvek tak jsi ho označil
je to k čemu dobré, na lidé to nebylo a nevadilo to, to je zbytečný
Hezký podvečer Miru a Bohoušku
)))))))))))))) nový díl