Obsah příspěvku byl smazán.
tahle je hezká
Konečmě klid..... https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/132688986_2487439324893609_3038055656374411013_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=J013VDRHtE4AX-EqqMT&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=175f8c3eb914a15b38b0b49140aa1459&oe=60092B7C
Ahoj to jo ,,,zlatíčka už jsou doma ))) tak klídek že
Ahoj Lado, od včerejšího večera
tak jsi jich užila ...já poslední dobou jen přes fb s vnukem komunikuji
to je hezké
i tobě Pavle hezký štědrý večer
Pěkně hrajete
jen nakukuju..
Kukačko, nakukovací
NO JO poslední přípravy
hezký předvečer krásných svátků...
Hezký štědrý večer Miru