Rozcestník >> Náboženství >> Ateistická společnost

Informace

Název: Ateistická společnost
Kategorie: Náboženství
Založil: sirStanley
Správci: sirStanley , Ondi
Založeno: 10.01.2020 11:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 7476500x
Příspěvků:
145871

Aktuálně online (1):


Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #116202

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.02.25 17:47:28 | #116202
Reakce na příspěvek #116176

To jsi ty, protože to co dělají na Ukrajina je taktika z II.sv. války - neměla by šance.
¨Krajiny drží jen ta jejich hrozba s JZ.
Ale i na to je už asi protizbraň, jen to nikdo neprozradí.
Budou sestřelovány už nad jejich územím a z Ruska se stane neobývané území.
Jinde to bude jen tak, tak. *3440* *3440* *3440*


 #116176 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.25 18:28:28 | #116368 (1)

Je to trochu jinak USA-Japonské protiraketové interceptory se trefují přímo do té části rakety kde není jaderná nálož tedy bez výbuchu (Hit-to-kill) aby nedošlo k iniciaci jaderného výbuchu. Sestřeluji se v termální fázi letu tedy ve vesmíru. Pokud by Rusáci vypouštěli rakety z Běloruska tak maximálně někde na hranicích s Polskem by byli sestřeleny.
Protiraketová obrana NATO je třívrstvá v té poslední nejnižší vrstvě operují Patroty. Ty jsou schopni sestřelovat Ruské Hypersonické střely též systémem (Hit-to-kill) jak jsme viděli na obrázku *691*


 #116202 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.02.25 18:37:36 | #116370 (2)

Rusáci jsou s navigací svých raket o generaci pozadu nemají na svých raketách malé naváděcí motory DACS
pro jednu raket až 10motorů zabudovaných přímo v plášti rakety. Jak ve špici tak vzádu. Nedokáži se trefit přesně do letící rakety. Navíc jejich navigace Glonas vykazuje nepřesnosti a nedá se použít na pozitivní korelaci naváděcích dat rakety. *6365*


 #116368