z jakého důvodu se domníváš že já se nedotýkám reality minimálně stejně jako ty? Tedy v čem je mezi námi rozdíl v doteku reality pokud za realitu budu považovat tvůj svět hmotných věcí. Stejný svět hmotných věcí přece obklopuje i mě? Tedy v tomto světě jsme na tom zcela stejně. Jak píše Ondi, k vajíčku si přičuchneme oba stejně... taky zkontrolujeme olej v motoru stejně. Tedy v tomto materiálním ohledu není mezi námi rozdílu.
Vy když popisujete omezenost věřících, nakonec vždy skončíte v materiálním popisu... ten přece mají stejný věřící i nevěřící.
