Žádné nadpřirozeno neexistuje, to tady píšu už roky...takže pre teba neexistuje nič, čo je v Písme, - ani Boh, ani spása človeka skrze Božieho Syna...
Žádné nadpřirozeno neexistuje, to tady píšu už roky...takže pre teba neexistuje nič, čo je v Písme, - ani Boh, ani spása človeka skrze Božieho Syna...
Ale jo, existuje. Jenom ne metafyzicky, ale psychologicky. Není to popis světového dění, ale psychického dění v člověku.
Ale jo, existuje. Jenom ne metafyzicky, ale psychologicky...myslím, že už upadáš do svojej fantázie...nadprirodzeno existuje, nepriamo ho dokazujú milióny ľudí, Boh existuje v skutočnosti, len nie je dokázateľný priamo/vedecky - lebo nechce, aby bol priamo dokázateľný...Biblia je psychológia človeka?
Nadpřirozeno nikdo nedokazuje a ani nemůže, protože je to blbost, aby
něco bylo nadpřirozené. Veškeré děje ve vesmíru musí být nutně
přirozené. Jinak by se nemohli udát.
A ano, Bůh existuje ve skutečnosti, jenom nemusí existovat tak, jak si
představujeme.
Bible je plná psychologie. Onen boj Boha se satanem se odehrává v lidské
duši, v lidské psychice.