Kouzelnej proutek je jen jiný výraz pro boží čurymuryfuk, takže tomu věříte vy, ne my.
Vlastnosti hmoty nejsou něco, co by jí někdo musel dávat. A jsou to, co ke vzniku hvězd i všeho ostatního stačí.
Kouzelnej proutek je jen jiný výraz pro boží čurymuryfuk, takže tomu věříte vy, ne my.
Vlastnosti hmoty nejsou něco, co by jí někdo musel dávat. A jsou to, co ke vzniku hvězd i všeho ostatního stačí.
To by si musel mít představu, proč má hmota ty vlastnosti.
A to ty nevíš ani si nad tím nepřemýšlel. 
Aha, takže kdo věří, že ví, že to funguje způsobem A, ten vůbec nepotřebuje představu, jak způsob A funguje, aby jeho víra byla oprávněná. Kdežto ten, kdo ví, že neví, jakým způsobem to funguje, musí k obhajobě své nevíry ve způsob A vědět, jak to přesně funguje… Ty si,koukám, taky s logikou tykáš, co?
Tedy ateista musí vědět, jak přesně svět bez boha vznikl a funguje, aby jeho nevíra byla oprávněná, zatímco teistovi stačí věřit, že bůh to „nějak zařídil“…

Nebo snad máš představu, proč má tvůj údajný bůh své údajné vlastnosti?