Proč jsou 4 krevní skupiny, když při stvoření člověka byla jenom 1
??
Nedokážeš odpovědět vědče??
Nebo nerozumíš otázce?? 
Proč jsou 4 krevní skupiny, když při stvoření člověka byla jenom 1
??
Nedokážeš odpovědět vědče??
Nebo nerozumíš otázce?? 
Krev je jenom jedna ale má víc skupin, Adam měl asi že áčko a Eva béčko:
Krevní skupina je dědičná a řídí se pravidly genetiky (alely A, B,
0).
Alely A a B jsou kodominantní (projeví se obě), alela 0 je recesivní.
Příklad: Rodiče s typem A a B mohou mít dítě se skupinou AB, A, B nebo 0,
pokud jsou nositeli genu 0.
Kroky,Kroky.
T si myslíš, že toto tady nevíme??

Já se ptám : "Jak je možné, že jsou teď 4 KS, když Bůh stvořil
lidský pár s 1 KS - stejného Rh faktoru??"

Já se ptám : "Jak je možné, že jsou teď 4 KS, když Bůh stvořil lidský pár s 1 KS - stejného Rh faktoru??"...to akože ste skúmali pár Adama a Evy, že mali oba len 1 KS a jeden Rh faktor? mudrujete?
"Gen 1 : 27 Bůh stvořil člověka, aby byl jeho
obrazem, stvořil ho, aby byl obrazem Božím, jako muže a ženu je
stvořil."
Gen 2 :
"21 I uvedl Hospodin Bůh na člověka mrákotu, až
usnul. Vzal jedno z jeho žeber a uzavřel to místo masem."
22 A Hospodin Bůh utvořil z žebra, které vzal z člověka, ženu a
přivedl ji k němu.
23 Člověk zvolal: „Toto je kost z mých kostí a tělo z mého těla! Ať
muženou se nazývá, vždyť z muže vzata jest.“

Pokud vzal jako základ pro Evu žebro z Adama, tak to mělo stejnou KS a maso
na obalení mělo tím pádem tu samou KS.

Nepotřebuješ zkoumat A+E - stačí číst Bibli.

To jsou obrazy, vjadřují že muž a žena jsou jedno tělo a tedy jeden člověk.
To je zřejmé, když je to jedno tělo u zubaře a trpí, tak vlastně
netrpí, protože to trpení přebírá druhá půlka člověka.
Zkrátka, aby bylo jasné, jedna single osoba není člověkem, potřebuje k
tomu druhou osobu a pak jsou obě osoby do hromady člověkem a vystačí si s
jednou občankou.
Radko mě je to jasné, ptal jsem se právě proto visitora, pro kterého
jsou Adam a Eva první lidé a postup jejich stvoření naskýtá ten fakt, že
měli 1 KS.

Změna barvy - kůže, vlasů, očí a atd. je jasné - přizpůsobení se
prostředí a pod..
Ale na krev nemá prostředí vliv.
Proto jsem chtěl od něj vysvětlení.
Ale nějak se mu do toho nechce - asi by zjistil, že to všechno bylo
jinak.

Co ti na to má kreacionista napsat jiného, než jako že když měnil stavitelům mluvnice při stavbě babylónské věže, který ho urážela, tak změnil i barvu pokožky, vlasů. očí, DNA a také krevní skupiny. To byl prostě trest pro celé lidstvo, tedy i pro Australany, Američany, Afričany a Evropany, že si chtěli udělat výtah do nebe.
nelze míchat duchovní a fyzický svět... Bible popisuje svět duchovní nikoliv fyzický
To jako vážně?
Vždyť jsme se tady hádali (ne my dva) o Potopě, 10 ranách egyptských a
pod..

jasně, ale to jou jen spekulace...snahy to nějak dopasovat na historii, to je (podle mě) nemožné a vlastně i zbytečné.
Jak to, že to nejde míchat ? Pobožní to činí permanentně - nohami stojí na Zemi, dýchají vzduch, pijí vodu , rodí se i umírají, ale ve své náboženské extázi "žijí" rovněž a paralelně. Před a po jídle se modlí a děkují bohovi za knedlíky, zelí a pečené vepřové. No a při fyzické smrti se rovněž dostanou do duchovní extáze, nechají se pomazat, katolíci se s radostí vyzpovídají ze všech hříchů, prásknou na sebe třeba to, jak okrádali JZD. A představují si jak jejich nesmrtelná duše odlétne nadsvětelnou rychlostí rovnou do nebe.
teď jsem moc nepochopila jak to myslíš... je to takový guláš a slepenec :-)) Duchovního jsme tam neobjevila nic.
To měl bůh, Dalko, těžké.
To mělo za živa asi jinou krevní skupinu
No a pak vzal to žebro a nožík a jal se vyřezávat Evu. Proč to
vyřezávání bible tají je na bíledni. Bůh (konečně s velkým Béé)
nechce aby se pobožní po něm opičili.
A ten budící plyn se používá dodnes, dáš čuchnout omdlenému k amoniaku
a ten vylétne málem z kůže, i kdyby byl bůhví jak dlouho mrtvý.
"Proč jsou 4 krevní skupiny, když při
stvoření člověka byla jenom 1 ??"

Co je na této otázce nesrozumitelného?

nevidím to jako problém. Proč by nemohly být 4? člověk jako tělo (metabolismus, imunitní systém, jednotlivé buňky) se vyvíjel stejně jako zvířata v čase... Bůh do něj vdechl svůj dech... a tím se stali vědomým člověkem. člověkem k obrazu Božímu... tedy schopen svobodně rozhodovat a myslet.
Co jsi čekal za odpvěď na takovouto otázku ?
A kde je psáno že při stvoření byla jenom jedna ?