nelze míchat duchovní a fyzický svět... Bible popisuje svět duchovní nikoliv fyzický
nelze míchat duchovní a fyzický svět... Bible popisuje svět duchovní nikoliv fyzický
To jako vážně?
Vždyť jsme se tady hádali (ne my dva) o Potopě, 10 ranách egyptských a
pod..

jasně, ale to jou jen spekulace...snahy to nějak dopasovat na historii, to je (podle mě) nemožné a vlastně i zbytečné.
Jak to, že to nejde míchat ? Pobožní to činí permanentně - nohami stojí na Zemi, dýchají vzduch, pijí vodu , rodí se i umírají, ale ve své náboženské extázi "žijí" rovněž a paralelně. Před a po jídle se modlí a děkují bohovi za knedlíky, zelí a pečené vepřové. No a při fyzické smrti se rovněž dostanou do duchovní extáze, nechají se pomazat, katolíci se s radostí vyzpovídají ze všech hříchů, prásknou na sebe třeba to, jak okrádali JZD. A představují si jak jejich nesmrtelná duše odlétne nadsvětelnou rychlostí rovnou do nebe.
teď jsem moc nepochopila jak to myslíš... je to takový guláš a slepenec :-)) Duchovního jsme tam neobjevila nic.