Toto se podařilo způsobit Panu Macinkovi:
PRAHA - Ústavný súd (ÚS) ČR v stredu vydal predbežné opatrenie, ktorým uložil vláde, aby zaistila účasť prezidenta Petra Pavla na summite Severoatlantickej aliancie v Ankare...vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať? zdá sa. že váš prezident sa stáva takou......
Nechtěli ho vzít s sebou, protože je z opozice a jede vláda. Chtěl jet, tak podal žalobu. Soud rozhodl: Musí ho vzít s sebou. Co je na tom nesrozumitelného.
..o to ide, nechápem, že mu to nie je jasné a strápňuje sa pred verejnosťou a svetom...je to hodne zábavné!
Před světem se ztrapní spíš Macinka s Babišem a Okamurovým pejskem Zůnou. Prezidenta svět tak maximálně polituje, s kým že to musí na takovéhle akce jezdit…
Doma se Ti tři ztrapnili už dávno. Jen jejich nekritičtí věřící je ještě žerou.
naopak Babiš, Macinka, Okamura robia politiku, ako sa má robiť...nie sú šašovia v politike...
Tak čeho zatím dosáhli: zrušit ochranu přírody, držet obranyschopnost státu pěkně při zemi, vyházet opravdové odborníky z důležitých rozhodovacích pozic a nahradit je svými poslušnými poskoky, zajistit dotace Babišovým firmám, beztrestnost jejich dočasnému nemajiteli a teplé flíčky svým kamarádíčkům, ukojit svá přerostlá ega vrcholnými funkcemi, zajistit volnou ruku developerům a dalším bezohledným drancovatelům krajiny a zrušit limity pro schodek rozpočtu. Zapomněl jsem na něco? Jo, ještě postavit parkovací moštárnu (nebo moštovací garáž, nebo co to vlastně je).
Díky tomu zrušení ochrany přírody se po 30 letech otevřela dálnice do
Zlína. 
"Ty nejsi normální."

Obhajuješ zloděje a jeho fašistické poskoky.

Vlastně, co se divím, při tvém fandění veškerému zlu světa.

On se tam setká se svými přáteli když tři roky znamenitě vedl vojenský výbor NATO :-)
Proč by se měl cítit trapně? Rozseknout tenhle spor je potřeba i pro budoucnost. Dobře, že tu žalobu podal, aspoň bude jasno. Nemluvě o tom, že kvalifikací zrovna v oboru této konference se mu těžko někdo z těch dalších, co tam jedou, alespoň přiblíží.
Typické? Nechal bys si na jeho místě křesťansky pokorně kakat na hlavu,
viď?
Všichni ví, visitore77, na kterém hnoji vykvetlo to odmítnutí spoluúčasti
kompetentního člověka na summitu NATO.
Kdopak pojede za Slovensko? Bude to ten, který při posledních volbách
jeden hlas z pěti hlasů voličstva a tak se "demokraticky" vyšvihl do čela
Slovenska.
Ano, demokracie = je vládou lidu.
Máš v tom bordel.
On by měl být, podle své funkce vrchního velitele vojsk ČR, posílán
automaticky.

ad visitor77:
.."vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel
robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať?"..
s tvym mentalnim vybavenim a moralnim pokrivenim je pro tebe, cistokrevneho
ovcana z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny
boty na chatrc, zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny
- zjevne netusis, co je to nezavisla justice, protoze bez ohledu na to, jestli
zijes ci nezijes v nejakem autoritarskem bananistanu, bys mohl vedet, ze
civilizovany svet nezije stejne uboze.. jinak prezident Pavel jako byvaly sef
vojenskeho vyboru NATO ma v teto alianci vetsi respekt a jmeno nez cela vase
soucasna politicka garnitura dohromady a je respektovanym partnerem, drahy
priteli
je jasné, že prezident má pocit, že málo robí, nudí sa, a zvlášť v
letnom období...
...prezident byt mal chodiť medzi ľudí na rôzne regionálne slávnosti,
oslavy, stretávať sa s ľudmi, podebatovať si s nimi o ich živote,
problémoch a tým apelovať na vládu - ...váš sa dosť dištancuje od
ľudí, nerobí výjazdy do okresov/krajov, všimne si ich virtuálne, len keď
niečo potrebuje....náš chodí medzi ľudí!..a prezident má kašlať na
bývalých i súčasných "válečníkov" (hoc je hlavný veliteľ ozbrojených
síl)...prezident by mal byť priateľ s ľuďmi štátu! - poznať štát, jeho
územie, ľudí...
To sou pomluvy, o našem pezidentovi nevíš zhola nic a jenom vymýšlíš lži a pomluvy.
Právě že furt kdesi leze, hlavně do škol, je za to kritizován, že oblbuje lidi, že má sedět na hradě.
ad visitor77:
takze tva predstava o roli hlavy statu v 21. stoleti je, ze ma objizdet
jarmarky, zrat klobasy na regionalnich slavnostech a placat babky po ramenou?
timto jsi krasne potvrdil to, co jsem psal o tvych predcich s jednou botou na
chatrc – tvuj mentalni obzor totiz zamrzl nekde v dobe feudalismu, kdy ubohy
poddany potreboval videt sveho pana na koni, jak se na nej usmiva, aby mel
pocit, ze svet je v poradku.. nastesti v civilizovanem svete uz nezijeme v
agrarne-feudalnim bizaru. prezident neni animator na vesnicke tancovacce ani
lidovy saso. hlava statu ma reprezentovat zemi navenek, spoluvytvaret zahranicni
politiku a garantovat ustavnost – coz se dela na summitech nato a v jednanich
se svetovymi lidry, ne u stanku s gulasem v zapadle lhote - to, ze vas prezident
objizdi okresy a dela lacine divadlo pro jednodussi vrstvy, je sice pekne, ale v
geopolitice to ma vahu nula. svetove lidry vase regionalni slavnosti nezajimaji.
a tvuj zvast, ze ma prezident kaslat na valecniky, prestoze je vrchnim velitelem
ozbrojenych sil? to je intelektualni dno i na tebe. bezpecnost statu v dobe
globalnich konfliktu se zajistuje prave s temi valecniky v nato a ne u piva s
lidmi na jarmarku. jsi proste jen tragikomicky ukaz ukrivdeneho malomestaka,
ktery si plete urad prezidenta s funkci predsedy mistniho zemedelskeho
druzstva.
hlava štátu sa má hlavne stretávať s ľudmi, poznať ich 'kultúru, umenie, tradície, zatancovať si na nejakej regionálnej oslave, zájsť s ľuďmi do kostola, dať si štampel slivovice, a kašlať na fiktívnych neovállečníkov...
nie je gay (len izolovaný od žien pre nejaký problém, ale nie pre gay stav... jeho matka je hlboko veriaca, bol s ňou u pápeža ( a porozprával médiám, čo všetko s mamou zažil v Ríme, i u pápeža), a i on má vieru, bez problémov chodí do kostola...a podebatoval si s pápežom nie o témach, o ktorých debatoval váš...
„Je gay a řekl to o něm i Fico.“
To tedy neřekl!!! Pokud si dobře pamatuji, řekl, že je buzerant!
ad visitor77:
ty jsi to vazne napsal - ty jsi dobrovolne a verejne
priznal, ze tvuj ideal hlavy statu v jedenadvacatem stoleti je profesionalni
pijan slivovice, ktery tancuje na jarmarku a vymeta kostely.. timto jsi
definitivne kapituloval na jakoukoliv lidskou a obcanskou dustojnost a sam sebe
jsi degradoval na pouheho poddaneho, kteremu ke stesti staci, kdyz mu vrchnost
zatanci a da loknout chlastu - ukazal jsi presne ten typ otrocke mentality,
kvuli ktere vase zeme momentalne geopoliticky a civilizacne hnije. zatimco ty
snis o prezidentovi, ktery ti bude delat sasa u stanku s klobasami a tancovat s
tebou folklorni tance - svet se vsak toci kolem realne moci, technologii,
ekonomiky a globalni bezpecnosti.. zeme, ktere v teto drave dobe reprezentuji
opilci na slavnostech, jsou vsem jen pro smich a konci jako bezvyznamne kolonie
na okraji zajmu - nazyvat obrance tve vlastni zeme a spojence z nato "fiktivnimi
neovalecniky" v dobe, kdy se kousek od tvych hranic realne valci? to uz neni jen
hloupost, to je cira moralni hniloba a zbabelost - az jednou tvuj stat bude
potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred
agresorem nezachrani - zachranili by te prave ti vojaci, kterymi tak hloupe
pohrdas - ty nejsi obcan, ty jsi jen zmanipulovana, primitivni ovce, ktere staci
lacine cirkusove divadlo, zatimco ti tvoje vrchnost krade budoucnost primo pod
nosem 
pochádzam zo severoslovenskej malej dediny s regionálnou kultúrou, tradíciami, viem, čo sú jednoduchí a dobrí ľudia - oni žijú duchom a telom v katolíckom konzervativizme, nenafukujú sa, žijú pokojne, priateľsky, mravne, slušne...a prenieslo sa to aj na mňa...ak chceš byť Boží, ži v konzervatívnom tradicionalizme, i prijímaj i nové veci, ale nie v modernistickom otroctve, inak ťa tento svet totálne zožerie...
ad visitor77:
takze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi? to
je opravdu k popukani - clovek, ktery ve jmenu sveho falesneho tradicniho
krestanstvi plive zluc, tleska autoritarskemu rezimu a pohrda obranou vlastni
zeme, mi bude vykladat neco o mravnosti a slusnosti.. to tve zvaneni o tom, jak
u vas na severoslovenske dedine vsichni ziji klidne a krestansky, je jen
klasicka ublizena pohadka pro jednodussi lidi, kteri si pletou hlubokou viru s
tim, ze v nedeli vylezou z krcmy a jdou si sednout do prvni lavice v kostele,
aby sousedi nerekli - skutecny katolicky konzervatismus neni o zalezeni do
ulity, ignorovani reality a panickem strachu z moderniho sveta.. tvuj strach z
"modernistickeho otroctvi" neni zadna spiritualita, ale pouha zbabelost a
intelektualni neschopnost obstat v dnesnim svete - ty nezijes duchem, ty zijes v
mentalnim skanzenu, kde se vira zredukovala na folklor, kroje a tancovacky -
vubec netusis, co je to skutecna krestanska odpovednost a statnost - krestan ma
byt soli zeme a svetlem sveta – ma svet aktivne formovat a chranit
spravedlnost, ne se schovavat v zapadle chatrci pod perinami a brecet, ze ho
vnejsi svet sezere - prave lide tveho typu, kteri nadsene ohybaj hrbety pred
ubohou vladni vrchnosti a nabadaji k tomu, aby se kaslalo na obranu a
spojenectvi, jsou ti, kteri v historii vzdycky jako prvni zradili sve blizni i
sve zasady za misu cocky a falesny pocit bezpeci.. jsi jen zmanipulovany naivka,
ktery sve vlastni mindraky a provincialni rozhled bali do falesneho
spiritualniho kyce - tva domnela moralni prevaha je stejne fiktivni, jako vliv
tveho jarmarecniho prezidenta na svetovou geopolitiku 
t*akze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi?*...áno, "byť Boží" je
poslanie každého človeka, tak bol stvorený! - byť Boží = vieme z Biblie,
že Boh si nás už pred stvorením sveta zamiloval, aby sme boli jeho, boli
Boží - v pokoji, mieri. v svornosti, v ohľaduplnosti, solidarite a v láske k
inému- to sú hlavné kritériá "byť Boží"...
...dnes modernistický pohľad fanatickej zmilitarizovanej mysli je cesta do
pekla, a to peklo sa približuje - dnes každý hovorí o válke, obetiach
války, o zbraniach, zabíjaní, militatrizácii ako o natieraní masla na
chlieb, ako o niečom prirodzenom...
..."byť Boží" znamená žiť vo viere v Boha/Krista, v pokoji, v morálke,
svornosti, v tradícii, v konzervatívnom štýle myslenia prenesenom aj do
bežného života...tie dnešné neozmilitarizovné tlčhuby (je ich plný
internet i v TV - politici a redaktori hovoria o válke ako o niečom
prirodzenom) v mysli ďaleko nezájdu, stanú sa sami obeťou, svojej
zmilitarizovanej hlúposti...
""byť Boží" znamená žiť vo viere v
Boha/Krista, v pokoji, v morálke, svornosti, v tradícii, v konzervatívnom
štýle myslenia prenesenom aj do bežného života"

To píšeš ty - ten co fandí zlu?
Pro tebe si Lucifer chystá speciální kotel - ty se nebudeš vařit ve vodě -
pro tebe se připravuje olejová "lázeň"

ad visitor77:
tohle je presne ta nejsmutnejsi vizitka tveho pseudokrestanstvi – zbabela,
neresolutni neschopnost celit zlu - v tve Bibli se proti nespravedlnosti a
agresorum bojuje, ty pokrytce, neschovava se pred nimi s lahvi slivovice na
tancovacce.. tva kritika zmilitarizovane mysli je cista hloupost - lide s
realnou odpovednosti mluvi o obrane, abychom tu valku vubec nemuseli zazit -
zbran a odhodlani chranit slabsi neni "modernisticke peklo" – je to jedina
vec, ktera lidi jako jsi ty chrani pred tim, aby je nejaky realny agresor
nesezral za ziva - krestanstvi neni nabozenstvi pro zbabelce, kteri nechaji sve
blizni povrazdit, jen aby si neumazali ruce od zbrani a mohli dal zit v tom svem
falesnem "pokoji'.. jsi presne ten typ cloveka, ktery by v dobe druhe svetove
valky tvrdil, ze bojovat proti Hitlerovi je "cesta do pekla" a ze je lepsi zit v
miru a svornosti pod jeho nadvladou - tvuj konzervativni styl mysleni neni nic
jineho nez mentalni paralyza - zatimco ty tady moralizujes o lasce, lide s
rovnou pateri a realnou odvahou riskuji zivoty, abys ty mohl v tom svem
severoslovenskem skanzenu vubec jit v nedeli do kostela - tvoje kecy o
tluchubach jsou jen ubohy pokus maskovat fakt, ze jsi obycejny, vydeseny srab,
ktery radsi odevzda svou zemi i svobodu komukoliv, kdo na nej trochu zadupe
az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani... Slovensko nepotrebuje ochranu, je pod ochranou Boha, ako to povedal aj p. Jan Pavel II...my neválčíme s nikým, nezbíjame zbraňami nikoho, a kto by si k nám niečo dovolil, dostane "odmenu" (sme pripravení)...Rus nás nenapadne, nemá prečo!
„…Rus nás nenapadne, nemá prečo!“
Přesně tohle říkali před devadesáti lety lidi jako ty o Německu…
hej, ja som konzervatívec vo všetkom, mám rád regionálnu kultúru, umenie, tradície, oslavy, večerné tancovačky - skutočných ľudí, nie kaviarenských pokrytcov a fiktívnych neoválečníkov....
ad visitor77:
ty si nerikej konzervativec.. konzervatismus je o respektu k institucim, k
pravu, k tradici silneho a hrdeho statu a k odpovednosti za obranu vlasti –
coz reprezentovali lide jako Churchill nebo Reagan.. to, co ty tady predvadis,
neni zadny konzervatismus, ale jen upoceny, zaprdeleny folklorismus ubozaka,
ktery se boji velkeho sveta, schovava se za lidove tancovacky a sve vlastni
intelektualni selhani maskuje kecy o "skutecnych lidech" - ti tvoji "skutecni
lide" totiz ziji v realnem svete, kde plati ucty, potrebuji fungujici ekonomiku,
bezpecnost a pravni jistoty – coz jsou veci, ktere se resi prave v tech
opovrhovanych ustavnich institucich a na mezinarodnich summitech - ale tobe
misto realne prosperity a bezpecnosti tve rodiny staci, kdyz ti nejaky politicky
saso zatancuje odzemek a ty pak s vrchnosti uronis slzu do slivovice.. jsi
presne ten typ uzitecneho idiota, kteremu staci hodit par lacinych drobku,
zatleskat na jarmarku a ty mu za to s radosti odevzdas svou svobodu i budoucnost
svych deti - tvuj hloupy utok na "kaviarenske pokrytce" je jen klasicky komplex
menecennosti cloveka, jehoz mentalni obzor konci u cedule jeho vlastni vesnice -
nejsi hrdym strazcem tradic – jsi jen tragikomicky skanzen, ktery se
dobrovolne hlasi k roli bezvyznamneho divaka na smetisti dejin
"objíždět jarmarky, žrát klobásy na
regionálních slavnostech a plácat babky po ramenou"

Toto přesně dělá slovenská vláda.

Jsi strašně trapný.
Vidět, že nesleduješ dění.
Pavel mezi lidi chodí, asi nejvíc ze všech prezidentu ČR

V Evropě máme už 4,5 roku válku, všichni se musíme připravit na obranu proti útoku šílených ruSSáků. Jeden z nich, nějakej Lavrov, požaduje zničení západní Evropy jadernými zbraněmi. A ty visitore77, při tvé inteligenci, radíš složit ruce v klín a modlit se k věci nazývané milujícím bohem o zázrak, podobný jako ve Fátimě, ale nechat ty jaderné bomby šílených ruSSáků bouchnout ještě v silech.
Až se budeš příště modlit, tak se prosím tě zeptej v nebi, proč nebe pomáhalo komunistům nadělat tolik H-bomb.
zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny - zjevne netusis, co je to nezavisla justice,....jedna vec je právny systém, druhá vec je, ako sa prezident sám - a tam bude cítiť, keď ho vláda ignoruje, resp. dostala povinnosť sa o neho starať....ja by som sa cítil trápne!- to si myslí cistokrevný ovcan z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny boty na chatrc, a jiné boty do kostela...
ad visitor77:
ty porad meles dokola to svoje ubohe "ja bych se citil trapne" a v tom je presne
ten rozdil mezi lidmi jako jsi ty a lidmi jako je prezident Pavel.. maly,
ustraseny clovicek tveho formatu resi sve malomestacke komplexy, urazenou
jesitnost a to, jestli se na nej nahodou nekdo spatne nepodival - statnik na
teto urovni ale neresi sve malicherne pocity – ten resi geopolitiku, obranu
statu a plneni svych ustavnich povinnosti - jemu je jedno, jestli se na nej
nejaka urazena ceska vlada kaboni, protoze on tam nejede na rodinnou oslavu, ale
pracovat pro zajmy sve zeme.. to, ze vlada dostala soudne narizeno zajistit jeho
ucast, neni jeho ostuda – je to legalni facka te vlade za jeji detinske
chovani. Pavel na ten summit nejede jako chudacek, ktereho nekdo veze z milosti,
ale jako respektovany general a byvaly sef vojenskeho vyboru nato, ktereho tam
aliancni partneri chteji a budou poslouchat s daleko vetsim zajmem nez celou tu
vasi vladni kliku, ktera je v Bruselu jen do poctu.. zustan si klidne dal
schouleny ve svem koute plnem falesne hrdosti a trapnosti, drahy priteli
Není to taková podrž-taška zkorumpované vlády jako ten slovenská
buzerant, co vyhrál podvodem.

By sem to viděla až tak že Babiš co by slovák v česku dělá jenom zlou rotyku asi tak jako Ty slovák v českých diskuzích :-)
A teď vážně: Co tedy musí stát splnit (a tyto státy to nesplnily), aby jeho vstup do nějakého mezinárodního spolku byl podle mezinárodního práva platný? Jistě to pro tebe nebude problém, když je to (jak píšeš Occidentovi) tak jasné?
chtel bych se vas tady zeptat jak ateistu tak vericich -- nevite nahodou nekdo jaky maji verici - zide - duvot nejist prase?? Tvrdi, ze je spivave - Jak to mysli stou spinou?? Dik
Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne
v soukromí, potřebují publikum.
ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má
čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik
a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy
hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym
curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se
syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho
hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli
Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:
https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg
Hlavně na Krymu to tak je.
Na Krymu je zakázaní prodej Benzínu lidem, vše jde armádě. 
Rusáci zrušili pionýrské tábory na Krymu i dál po pobřeží.
Chtělo by to třídenní Ukrajinskou derusifikaci Krymu:

až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat
Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s
históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič
spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo
kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať
naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú
Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi)
predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to
čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte
to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to
krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme
proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem,
robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...
ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho
uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept
etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus
nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku,
museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu
Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“
ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na
urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni
Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o
budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky
neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani
mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s
pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se
hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat
mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje
potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou
identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem
state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho
komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi
neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu
pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak
tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy
sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a
fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi
pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky
kyj.
"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská
politika."

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.
Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i
Maďarsku. 
Nejhezčí jsou všechny, které se mi líbí. A těch je všude zhruba stejné procento (tedy po korekci na podíl obézních v dané populaci)…
Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi
dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných
proporcích. Šlo o výsledky studií form lidských těl génia Michelangela
Buonarroti. Jeho práce dokazují jeho genialitu.
Ovšem prakticky jsou ženské tvary posuzovány muži dost svévolně
, výběr je obrovský, navíc
umocňován jak věkem, tak módou oděvu a komplikován malbou xichtu, tedy
"makeapem". 
Mne se libi mladi a to i takovi kteri se mi jako mlade holce nelibili. Tak jsem to myslela. Jako stara, nejsem tak narocna a je mozne zw i jini stari to tak mohou mit. Neresi tolik podruznosti
Ano, přijatelné rozmezí se posouvá – u horní hranice rychlostí vlastního stárnutí, u dolní pomaleji…
Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...preto by ste mali otvoriť oči, udupať to posmešné srdce, a veriť v Boha.... takú krásu môže stvoriť len ten, kto vie, čo je krása ženy a muža, v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...
„…a komplikován malbou xichtu, tedy "makeapem.“
Ano, nevycházím z údivu, jaké ksichty jsou některé ochotny si namalovat na obličej…
Prešpurk je česká verze německého názvu Preßburg, maďarsky se to jmenuje Pozsony.
„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“
Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…
arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))
zapomel jsem --
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-v4-je-zpet-oznamil-magyar-40584675#utm_content=ribbonnews&utm_term=magyar%20fico%20babis&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
Tady mas jasny dukaz me pravdy :-))
ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky..
slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho
otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku
Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme
kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a
jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli
nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??
ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za
produkt lidove tvorivosti, drahy priteli
necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva
slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim
hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu
napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.
ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske
hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych
slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve
vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let
starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu
klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni
hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par
tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech
Kiwihoch se mi z jeho příspěvků jeví jako placený troll protievropské
mafie ruSSácka. Tedy agent Solověva, Medvěděva a putina.
Naskýtá se otázka, jestli jeho úkolem není i anexe NZ do ruSSáckého
Sovětského svazu.

Ondi -- jak jednoduche --- kdyz se clovek chce stat placenym agentem ruske protieuropske organizace --- Tak mu staci na CHatujme v CR na Diskuzi ateistu napsat pravdu :-))))))))))))))
Problémy etnického původu člověka.
Akorát v jednom etnickém označení člověka je jisté, že je Pozemšťan,
Zemšťan, či Terráner.
Člověk žijící v Evropě se klidně nazve Evropanem, ale jeho předkové
byli Afričané.
Pouze Visitor77 rozborem své DNA dospěl k názoru, že ja 100% Slovák, i
když s africkými kořeny.
A chudák Ondi? Ten má smůlu, protože je Rakušano-moravskoslovenský-Zakarpatsko-Maďarský Turecko-Cikánský (tedy Indický) Huno-Slovan s africkými kořeny. Geneticky asi 100% Středoevropan s několika procenty DNA Neandertála a Šimpanze. Nezapomeňme ani na části DNA, dědictví po dinosaurech a po rostlinách.
Nadto je příbuzný s Australany a i s Vinetouem a Džingischánem ...
"A i s JEŽÍŠEM Nazaretským !!!" 
Po rostlinách ani dinosaurech nemáme žádné dědictví, jen po našich společných předcích.
Po primitivních jednobuněčných eukaryotech (a jejich předcích, samozřejmě).