ad soucet:
Ty doslova tvrdis "Kdyby Jung napsal ani pes nezna
skryte cesty Bozi, tak by psal z pozice psa" - tva neschopnost pochopit text
dosahla doslova hruznych rozmeru! Kdyz vedec a empirik pouzije obrat "ani verici
krestan, ktery ma k Bohu nejblize, nezna Jeho skryte cesty, a proto teologove
nemaji pravo mluvit za Bozi vuli", tak nemluvi z pozice krestana, ty hlupaku.
Pouziva metodu redukce k absurdu a argument a fortiori (od silnejsiho k
slabsimu), aby teologum omlatil o hlavu jejich vlastni dogmata. Podle tve
zvracene "psí" logiky by kazdy soudce, ktery rekne "ani vrah nema pravo poprit
ustavu", mluvil z pozice vraha. Ztrapnil ses pred celym forem jako clovek, ktery
by neudelal ani maturitu z jazyka a literatury.Triumfalne a krecovite se ptas
"jak vysoko NAD tim vesmirem ti vedci to posvatno vnimaji?" me je jedno, v
jakych kilometrech to vnimaji, ale tva vlastni past te nyni definitivne
uskrtila, protoze sam pises, ze pokud ti vedci vnimaji posvatno jako vlastnost
vesmiru, tak podlehaji projekci a klamu. A pokud ho vnimaji "u sebe v hlave",
tak ne. Jenze ti tvi slavni materialisticti vedci (Einstein, Dirac atd.) jasne
deklarovali, ze citili uzas a posvatno zpusobene objektivnim radem, krasou a
rozlehlosti vesmiru! Neoslavovali svou vlastni hlavu a chemii v mozku, ty
diletante! Oslavovali vnejsi kosmos. Takze podle tve vlastni logiky tvi vedci
podlehali stoprocentnimu kognitivnimu klamu, primitivnimu konkretismu a
nedostatku sebeuvedomeni, protoze prisuzovali vesmiru numinozni kvalitu, kterou
ten vesmir (podle tveho atheismu) vubec nema! Znicil jsi celou svou vychozi
tezi, vyfackoval jsi sam sebe a tve sekularni posvatno se rozpadlo na pouhou
poruchu vnimani. Knucis, ze si "vymyslim ptakoviny", tak se laskave podivej na
dnesni ucet tve totalni exekuce..
- byl jsi chycen pri lzi o Paulim, kdy jsi tvrdil, ze v jeho praci o Unus
Mundus "o poli neni ani slovo", pritom Pauli a Jung tam explicitne pouzivaji
termin psychophysikalisches Feld (psychofyzicke pole)
- poprel jsi vlastni schema od Jolande Jacobi, ktere jsi sem hloupe
poslal
- znehodnotil jsi Einsteina na uroven brozurky pro materske skoly, kdyz jsi
poprel, ze zakriveni prostorocasu je matematicka struktura Riemannova
prostoru
- nakonec jsi zkopiroval Bucheruv model spirituality, ktery te okamzite
usvedcil z totalniho solipsismu, protoze definuje spiritualitu jako propojenost
(connectedness) s objektem, zatimco pro tebe je vsechno jen uzavrena chemicka
reakce v tve soukrome individualni lebce
jsi uboha argumentacni mrtvola a tva verejna poprava je u konce, tve texty uz
jsou jen hysterickym kvilenim porazeneho diletanta, ktery se pred celym forem
ztrapnil z logiky, fyziky, literatury i jungianske psychologie 