Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166162

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #166162
Reakce na příspěvek #166068

„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“

Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #166165 (1)

arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166169 (3)

Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166174 (4)

ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky.. slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166177 (5)

nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166185 (6)

ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za produkt lidove tvorivosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166186 (7)

necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166194 (8)

ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166192 (2)