Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166165

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #166165
Reakce na příspěvek #166162

arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166169 (2)

Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166174 (3)

ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky.. slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166177 (4)

nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166185 (5)

ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za produkt lidove tvorivosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166186 (6)

necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166194 (7)

ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166192 (1)