A teď vážně: Co tedy musí stát splnit (a tyto státy to nesplnily), aby jeho vstup do nějakého mezinárodního spolku byl podle mezinárodního práva platný? Jistě to pro tebe nebude problém, když je to (jak píšeš Occidentovi) tak jasné?
A teď vážně: Co tedy musí stát splnit (a tyto státy to nesplnily), aby jeho vstup do nějakého mezinárodního spolku byl podle mezinárodního práva platný? Jistě to pro tebe nebude problém, když je to (jak píšeš Occidentovi) tak jasné?
chtel bych se vas tady zeptat jak ateistu tak vericich -- nevite nahodou nekdo jaky maji verici - zide - duvot nejist prase?? Tvrdi, ze je spivave - Jak to mysli stou spinou?? Dik
Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne
v soukromí, potřebují publikum.
ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má
čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik
a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy
hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym
curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se
syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho
hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli
Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:
https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg
Hlavně na Krymu to tak je.
Na Krymu je zakázaní prodej Benzínu lidem, vše jde armádě. 
Rusáci zrušili pionýrské tábory na Krymu i dál po pobřeží.
Chtělo by to třídenní Ukrajinskou derusifikaci Krymu:

až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat
Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s
históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič
spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo
kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať
naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú
Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi)
predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to
čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte
to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to
krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme
proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem,
robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...
ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho
uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept
etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus
nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku,
museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu
Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“
ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na
urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni
Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o
budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky
neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani
mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s
pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se
hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat
mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje
potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou
identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem
state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho
komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi
neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu
pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak
tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy
sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a
fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi
pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky
kyj.
"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská
politika."

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.
Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i
Maďarsku. 
Nejhezčí jsou všechny, které se mi líbí. A těch je všude zhruba stejné procento (tedy po korekci na podíl obézních v dané populaci)…
Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi
dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných
proporcích. Šlo o výsledky studií form lidských těl génia Michelangela
Buonarroti. Jeho práce dokazují jeho genialitu.
Ovšem prakticky jsou ženské tvary posuzovány muži dost svévolně
, výběr je obrovský, navíc
umocňován jak věkem, tak módou oděvu a komplikován malbou xichtu, tedy
"makeapem". 
Prešpurk je česká verze německého názvu Preßburg, maďarsky se to jmenuje Pozsony.
„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“
Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…
arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))
zapomel jsem --
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-v4-je-zpet-oznamil-magyar-40584675#utm_content=ribbonnews&utm_term=magyar%20fico%20babis&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
Tady mas jasny dukaz me pravdy :-))
ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky..
slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho
otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku
Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme
kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a
jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli
nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??
ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za
produkt lidove tvorivosti, drahy priteli
necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva
slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim
hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu
napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.
ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske
hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych
slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve
vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let
starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu
klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni
hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par
tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech