Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi
dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných
proporcích. Šlo o výsledky studií form lidských těl génia Michelangela
Buonarroti. Jeho práce dokazují jeho genialitu.
Ovšem prakticky jsou ženské tvary posuzovány muži dost svévolně
, výběr je obrovský, navíc
umocňován jak věkem, tak módou oděvu a komplikován malbou xichtu, tedy
"makeapem". 

