Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

| Předmět:
před 3 hodinami | #166206

PRAHA - Ústavný súd (ÚS) ČR v stredu vydal predbežné opatrenie, ktorým uložil vláde, aby zaistila účasť prezidenta Petra Pavla na summite Severoatlantickej aliancie v Ankare...vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať? zdá sa. že váš prezident sa stáva takou......



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #166207 (1)

Je nejvyssi velitel ozbrojenych sil v CR.



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #166208 (1)

Nechtěli ho vzít s sebou, protože je z opozice a jede vláda. Chtěl jet, tak podal žalobu. Soud rozhodl: Musí ho vzít s sebou. Co je na tom nesrozumitelného.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #166216 (2)

...ja sa cíti prez. Pavel? - ja by som sa cítil trápne!




| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #166220 (3)

Politikům není nic trapné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166223 (4)

neviem, čo tam bude robiť, keď ho vláda ignoruje...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166227 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166229 (6)

..o to ide, nechápem, že mu to nie je jasné a strápňuje sa pred verejnosťou a svetom...je to hodne zábavné!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 41 minutami | #166239 (7)

Před světem se ztrapní spíš Macinka s Babišem a Okamurovým pejskem Zůnou. Prezidenta svět tak maximálně polituje, s kým že to musí na takovéhle akce jezdit…

Doma se Ti tři ztrapnili už dávno. Jen jejich nekritičtí věřící je ještě žerou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 40 minutami | #166241 (8)

Přesně - ukázali co jsou zač :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 35 minutami | #166246 (8)

naopak Babiš, Macinka, Okamura robia politiku, ako sa má robiť...nie sú šašovia v politike...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 33 minutami | #166247 (9)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 22 minutami | #166257 (10)

Bohužel, ostuda je ještě ta nejmenší škoda, kterou napáchají…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 minutami | #166255 (9)

Tak čeho zatím dosáhli: zrušit ochranu přírody, držet obranyschopnost státu pěkně při zemi, vyházet opravdové odborníky z důležitých rozhodovacích pozic a nahradit je svými poslušnými poskoky, zajistit dotace Babišovým firmám, beztrestnost jejich dočasnému nemajiteli a teplé flíčky svým kamarádíčkům, ukojit svá přerostlá ega vrcholnými funkcemi, zajistit volnou ruku developerům a dalším bezohledným drancovatelům krajiny a zrušit limity pro schodek rozpočtu. Zapomněl jsem na něco? Jo, ještě postavit parkovací moštárnu (nebo moštovací garáž, nebo co to vlastně je).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 minutami | #166263 (10)

Díky tomu zrušení ochrany přírody se po 30 letech otevřela dálnice do Zlína. *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 15 minutami | #166267 (11)

A to má být zásluha téhle vlády?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 minutami | #166266 (9)

"Ty nejsi normální."
*14875* *5740*
Obhajuješ zloděje a jeho fašistické poskoky.
*3422* *3422*
Vlastně, co se divím, při tvém fandění veškerému zlu světa.
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166233 (5)

On se tam setká se svými přáteli když tři roky znamenitě vedl vojenský výbor NATO :-)



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #166226 (3)

Proč by se měl cítit trapně? Rozseknout tenhle spor je potřeba i pro budoucnost. Dobře, že tu žalobu podal, aspoň bude jasno. Nemluvě o tom, že kvalifikací zrovna v oboru této konference se mu těžko někdo z těch dalších, co tam jedou, alespoň přiblíží.




| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #166210 (1)

Máš v tom bordel.
On by měl být, podle své funkce vrchního velitele vojsk ČR, posílán automaticky.
*32558* *17619* *17619* *32558*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #166211 (1)

ad visitor77:
.."vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať?"..
s tvym mentalnim vybavenim a moralnim pokrivenim je pro tebe, cistokrevneho ovcana z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny boty na chatrc, zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny - zjevne netusis, co je to nezavisla justice, protoze bez ohledu na to, jestli zijes ci nezijes v nejakem autoritarskem bananistanu, bys mohl vedet, ze civilizovany svet nezije stejne uboze.. jinak prezident Pavel jako byvaly sef vojenskeho vyboru NATO ma v teto alianci vetsi respekt a jmeno nez cela vase soucasna politicka garnitura dohromady a je respektovanym partnerem, drahy priteli



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #166221 (2)

je jasné, že prezident má pocit, že málo robí, nudí sa, a zvlášť v letnom období...
...prezident byt mal chodiť medzi ľudí na rôzne regionálne slávnosti, oslavy, stretávať sa s ľudmi, podebatovať si s nimi o ich živote, problémoch a tým apelovať na vládu - ...váš sa dosť dištancuje od ľudí, nerobí výjazdy do okresov/krajov, všimne si ich virtuálne, len keď niečo potrebuje....náš chodí medzi ľudí!..a prezident má kašlať na bývalých i súčasných "válečníkov" (hoc je hlavný veliteľ ozbrojených síl)...prezident by mal byť priateľ s ľuďmi štátu! - poznať štát, jeho územie, ľudí...



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #166224 (3)

To sou pomluvy, o našem pezidentovi nevíš zhola nic a jenom vymýšlíš lži a pomluvy.



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #166225 (3)

Právě že furt kdesi leze, hlavně do škol, je za to kritizován, že oblbuje lidi, že má sedět na hradě.



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #166230 (3)

ad visitor77:
takze tva predstava o roli hlavy statu v 21. stoleti je, ze ma objizdet jarmarky, zrat klobasy na regionalnich slavnostech a placat babky po ramenou? timto jsi krasne potvrdil to, co jsem psal o tvych predcich s jednou botou na chatrc – tvuj mentalni obzor totiz zamrzl nekde v dobe feudalismu, kdy ubohy poddany potreboval videt sveho pana na koni, jak se na nej usmiva, aby mel pocit, ze svet je v poradku.. nastesti v civilizovanem svete uz nezijeme v agrarne-feudalnim bizaru. prezident neni animator na vesnicke tancovacce ani lidovy saso. hlava statu ma reprezentovat zemi navenek, spoluvytvaret zahranicni politiku a garantovat ustavnost – coz se dela na summitech nato a v jednanich se svetovymi lidry, ne u stanku s gulasem v zapadle lhote - to, ze vas prezident objizdi okresy a dela lacine divadlo pro jednodussi vrstvy, je sice pekne, ale v geopolitice to ma vahu nula. svetove lidry vase regionalni slavnosti nezajimaji. a tvuj zvast, ze ma prezident kaslat na valecniky, prestoze je vrchnim velitelem ozbrojenych sil? to je intelektualni dno i na tebe. bezpecnost statu v dobe globalnich konfliktu se zajistuje prave s temi valecniky v nato a ne u piva s lidmi na jarmarku. jsi proste jen tragikomicky ukaz ukrivdeneho malomestaka, ktery si plete urad prezidenta s funkci predsedy mistniho zemedelskeho druzstva.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166234 (4)

hlava štátu sa má hlavne stretávať s ľudmi, poznať ich 'kultúru, umenie, tradície, zatancovať si na nejakej regionálnej oslave, zájsť s ľuďmi do kostola, dať si štampel slivovice, a kašlať na fiktívnych neovállečníkov...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 41 minutami | #166237 (5)

No počkej, slovenský prezident chodí do kostela, když je gay?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 38 minutami | #166242 (6)

nie je gay (len izolovaný od žien pre nejaký problém, ale nie pre gay stav... jeho matka je hlboko veriaca, bol s ňou u pápeža ( a porozprával médiám, čo všetko s mamou zažil v Ríme, i u pápeža), a i on má vieru, bez problémov chodí do kostola...a podebatoval si s pápežom nie o témach, o ktorých debatoval váš...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 36 minutami | #166245 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 21 minutami | #166258 (7)

Je gay a řekl to o něm i Fico.
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 minutami | #166262 (8)

„Je gay a řekl to o něm i Fico.“

To tedy neřekl!!! Pokud si dobře pamatuji, řekl, že je buzerant!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 minutami | #166271 (9)

Aéééééhmmmm - sorry . máš pravdu.
*11274* *11274* *11274*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 40 minutami | #166240 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 30 minutami | #166249 (6)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 37 minutami | #166244 (5)

ad visitor77:
*27179* ty jsi to vazne napsal - ty jsi dobrovolne a verejne priznal, ze tvuj ideal hlavy statu v jedenadvacatem stoleti je profesionalni pijan slivovice, ktery tancuje na jarmarku a vymeta kostely.. timto jsi definitivne kapituloval na jakoukoliv lidskou a obcanskou dustojnost a sam sebe jsi degradoval na pouheho poddaneho, kteremu ke stesti staci, kdyz mu vrchnost zatanci a da loknout chlastu - ukazal jsi presne ten typ otrocke mentality, kvuli ktere vase zeme momentalne geopoliticky a civilizacne hnije. zatimco ty snis o prezidentovi, ktery ti bude delat sasa u stanku s klobasami a tancovat s tebou folklorni tance - svet se vsak toci kolem realne moci, technologii, ekonomiky a globalni bezpecnosti.. zeme, ktere v teto drave dobe reprezentuji opilci na slavnostech, jsou vsem jen pro smich a konci jako bezvyznamne kolonie na okraji zajmu - nazyvat obrance tve vlastni zeme a spojence z nato "fiktivnimi neovalecniky" v dobe, kdy se kousek od tvych hranic realne valci? to uz neni jen hloupost, to je cira moralni hniloba a zbabelost - az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani - zachranili by te prave ti vojaci, kterymi tak hloupe pohrdas - ty nejsi obcan, ty jsi jen zmanipulovana, primitivni ovce, ktere staci lacine cirkusove divadlo, zatimco ti tvoje vrchnost krade budoucnost primo pod nosem *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 28 minutami | #166251 (6)

pochádzam zo severoslovenskej malej dediny s regionálnou kultúrou, tradíciami, viem, čo sú jednoduchí a dobrí ľudia - oni žijú duchom a telom v katolíckom konzervativizme, nenafukujú sa, žijú pokojne, priateľsky, mravne, slušne...a prenieslo sa to aj na mňa...ak chceš byť Boží, ži v konzervatívnom tradicionalizme, i prijímaj i nové veci, ale nie v modernistickom otroctve, inak ťa tento svet totálne zožerie...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 minutami | #166265 (7)

ad visitor77:
*27179* takze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi? to je opravdu k popukani - clovek, ktery ve jmenu sveho falesneho tradicniho krestanstvi plive zluc, tleska autoritarskemu rezimu a pohrda obranou vlastni zeme, mi bude vykladat neco o mravnosti a slusnosti.. to tve zvaneni o tom, jak u vas na severoslovenske dedine vsichni ziji klidne a krestansky, je jen klasicka ublizena pohadka pro jednodussi lidi, kteri si pletou hlubokou viru s tim, ze v nedeli vylezou z krcmy a jdou si sednout do prvni lavice v kostele, aby sousedi nerekli - skutecny katolicky konzervatismus neni o zalezeni do ulity, ignorovani reality a panickem strachu z moderniho sveta.. tvuj strach z "modernistickeho otroctvi" neni zadna spiritualita, ale pouha zbabelost a intelektualni neschopnost obstat v dnesnim svete - ty nezijes duchem, ty zijes v mentalnim skanzenu, kde se vira zredukovala na folklor, kroje a tancovacky - vubec netusis, co je to skutecna krestanska odpovednost a statnost - krestan ma byt soli zeme a svetlem sveta – ma svet aktivne formovat a chranit spravedlnost, ne se schovavat v zapadle chatrci pod perinami a brecet, ze ho vnejsi svet sezere - prave lide tveho typu, kteri nadsene ohybaj hrbety pred ubohou vladni vrchnosti a nabadaji k tomu, aby se kaslalo na obranu a spojenectvi, jsou ti, kteri v historii vzdycky jako prvni zradili sve blizni i sve zasady za misu cocky a falesny pocit bezpeci.. jsi jen zmanipulovany naivka, ktery sve vlastni mindraky a provincialni rozhled bali do falesneho spiritualniho kyce - tva domnela moralni prevaha je stejne fiktivni, jako vliv tveho jarmarecniho prezidenta na svetovou geopolitiku *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 minutami | #166268 (7)

*2* *2* *2*
Nebylo ti trapný napsat tento příspěvek??
*3632* *3632* *3632*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 19 minutami | #166261 (6)

az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani... Slovensko nepotrebuje ochranu, je pod ochranou Boha, ako to povedal aj p. Jan Pavel II...my neválčíme s nikým, nezbíjame zbraňami nikoho, a kto by si k nám niečo dovolil, dostane "odmenu" (sme pripravení)...Rus nás nenapadne, nemá prečo!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 minutami | #166264 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 minutami | #166269 (7)

„…Rus nás nenapadne, nemá prečo!“

Přesně tohle říkali před devadesáti lety lidi jako ty o Německu…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 9 minutami | #166270 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 minutami | #166253 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 41 minutami | #166238 (4)

hej, ja som konzervatívec vo všetkom, mám rád regionálnu kultúru, umenie, tradície, oslavy, večerné tancovačky - skutočných ľudí, nie kaviarenských pokrytcov a fiktívnych neoválečníkov....




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 37 minutami | #166243 (5)

Ty nejsi konzervativec, ty jsi konzerva!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 minutami | #166254 (5)

ad visitor77:
ty si nerikej konzervativec.. konzervatismus je o respektu k institucim, k pravu, k tradici silneho a hrdeho statu a k odpovednosti za obranu vlasti – coz reprezentovali lide jako Churchill nebo Reagan.. to, co ty tady predvadis, neni zadny konzervatismus, ale jen upoceny, zaprdeleny folklorismus ubozaka, ktery se boji velkeho sveta, schovava se za lidove tancovacky a sve vlastni intelektualni selhani maskuje kecy o "skutecnych lidech" - ti tvoji "skutecni lide" totiz ziji v realnem svete, kde plati ucty, potrebuji fungujici ekonomiku, bezpecnost a pravni jistoty – coz jsou veci, ktere se resi prave v tech opovrhovanych ustavnich institucich a na mezinarodnich summitech - ale tobe misto realne prosperity a bezpecnosti tve rodiny staci, kdyz ti nejaky politicky saso zatancuje odzemek a ty pak s vrchnosti uronis slzu do slivovice.. jsi presne ten typ uzitecneho idiota, kteremu staci hodit par lacinych drobku, zatleskat na jarmarku a ty mu za to s radosti odevzdas svou svobodu i budoucnost svych deti - tvuj hloupy utok na "kaviarenske pokrytce" je jen klasicky komplex menecennosti cloveka, jehoz mentalni obzor konci u cedule jeho vlastni vesnice - nejsi hrdym strazcem tradic – jsi jen tragikomicky skanzen, ktery se dobrovolne hlasi k roli bezvyznamneho divaka na smetisti dejin



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 25 minutami | #166252 (4)

"objíždět jarmarky, žrát klobásy na regionálních slavnostech a plácat babky po ramenou"
*3655* *3655*
Toto přesně dělá slovenská vláda.
*5087* *5087* *5087*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 33 minutami | #166248 (3)

Jsi strašně trapný.
Vidět, že nesleduješ dění.
Pavel mezi lidi chodí, asi nejvíc ze všech prezidentu ČR
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #166228 (2)

zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny - zjevne netusis, co je to nezavisla justice,....jedna vec je právny systém, druhá vec je, ako sa prezident sám - a tam bude cítiť, keď ho vláda ignoruje, resp. dostala povinnosť sa o neho starať....ja by som sa cítil trápne!- to si myslí cistokrevný ovcan z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny boty na chatrc, a jiné boty do kostela...



| Předmět: RE: RE: RE:
před 42 minutami | #166236 (3)

ad visitor77:
ty porad meles dokola to svoje ubohe "ja bych se citil trapne" a v tom je presne ten rozdil mezi lidmi jako jsi ty a lidmi jako je prezident Pavel.. maly, ustraseny clovicek tveho formatu resi sve malomestacke komplexy, urazenou jesitnost a to, jestli se na nej nahodou nekdo spatne nepodival - statnik na teto urovni ale neresi sve malicherne pocity – ten resi geopolitiku, obranu statu a plneni svych ustavnich povinnosti - jemu je jedno, jestli se na nej nejaka urazena ceska vlada kaboni, protoze on tam nejede na rodinnou oslavu, ale pracovat pro zajmy sve zeme.. to, ze vlada dostala soudne narizeno zajistit jeho ucast, neni jeho ostuda – je to legalni facka te vlade za jeji detinske chovani. Pavel na ten summit nejede jako chudacek, ktereho nekdo veze z milosti, ale jako respektovany general a byvaly sef vojenskeho vyboru nato, ktereho tam aliancni partneri chteji a budou poslouchat s daleko vetsim zajmem nez celou tu vasi vladni kliku, ktera je v Bruselu jen do poctu.. zustan si klidne dal schouleny ve svem koute plnem falesne hrdosti a trapnosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE:
před 29 minutami | #166250 (3)

Není to taková podrž-taška zkorumpované vlády jako ten slovenská buzerant, co vyhrál podvodem.
*3422*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #166213 (1)

By sem to viděla až tak že Babiš co by slovák v česku dělá jenom zlou rotyku asi tak jako Ty slovák v českých diskuzích :-)



| Předmět:
před 9 hodinami | #166178

A teď vážně: Co tedy musí stát splnit (a tyto státy to nesplnily), aby jeho vstup do nějakého mezinárodního spolku byl podle mezinárodního práva platný? Jistě to pro tebe nebude problém, když je to (jak píšeš Occidentovi) tak jasné?



| Předmět: veprove -
před 10 hodinami | #166163

chtel bych se vas tady zeptat jak ateistu tak vericich -- nevite nahodou nekdo jaky maji verici - zide - duvot nejist prase?? Tvrdi, ze je spivave - Jak to mysli stou spinou?? Dik



| Předmět:
23.06.26 19:49:08 | #166143

decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?



| Předmět: RE:
23.06.26 20:35:51 | #166146 (1)

debatuju s intelektuálem, tak nevyrušuj! *27179*



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 20:41:19 | #166148 (2)

jo okopíruj sem celou knihu *20826* *12619* *3877*



| Předmět: RE:
před 18 hodinami | #166151 (1)

Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne v soukromí, potřebují publikum.



| Předmět: RE: RE:
před 13 hodinami | #166152 (2)

Na babi by se to svádělo :-).



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #166157 (2)

Myslím, že vysvětlení náboženství zde není na škodu. *29716*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #166154 (1)

ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #166156 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečná provokace



| Předmět: Co pro Rusa znamená třídenní speciální…
23.06.26 01:16:45 | #166116

Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:

https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg

Hlavně na Krymu to tak je.



| Předmět: RE: Co pro Rusa znamená třídenní…
23.06.26 01:22:45 | #166117 (1)

Ano. Je to snaha sehnat benzín do auta



| Předmět: RE: RE: Co pro Rusa znamená třídenní…
23.06.26 21:05:20 | #166149 (2)

Na Krymu je zakázaní prodej Benzínu lidem, vše jde armádě. *6365*
Rusáci zrušili pionýrské tábory na Krymu i dál po pobřeží.
Chtělo by to třídenní Ukrajinskou derusifikaci Krymu:
wedrferztbvtzujnuiol,ko=úpůioluikzjht



| Předmět:
22.06.26 11:55:21 | #166068

až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem, robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...



| Předmět: RE:
22.06.26 12:23:37 | #166070 (1)

ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku, museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“ ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky kyj.



| Předmět: RE:
22.06.26 14:38:45 | #166083 (1)

"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská politika."
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE:
22.06.26 14:50:47 | #166084 (1)

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 15:06:07 | #166086 (2)

Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i Maďarsku. *691*



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 18:38:58 | #166099 (3)

A nejhezčí nejsou Slovenky, ale Ukrajinky. *6904*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #166159 (4)

Nejhezčí jsou všechny, které se mi líbí. A těch je všude zhruba stejné procento (tedy po korekci na podíl obézních v dané populaci)…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #166198 (5)

Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných proporcích. Šlo o výsledky studií form lidských těl génia Michelangela Buonarroti. Jeho práce dokazují jeho genialitu.
Ovšem prakticky jsou ženské tvary posuzovány muži dost svévolně *20634*, výběr je obrovský, navíc umocňován jak věkem, tak módou oděvu a komplikován malbou xichtu, tedy "makeapem". *20634*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #166199 (6)

Taky vek hraje roli. Na obou stranach



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166203 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166205 (8)

Vetsinou jsou mladi take krasni



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #166209 (9)

Tak jako staří.
*3655* *3655*
Krása starých lidí se odráží v jejich očích.
*34087* *34087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #166214 (10)

Mne se libi mladi a to i takovi kteri se mi jako mlade holce nelibili. Tak jsem to myslela. Jako stara, nejsem tak narocna a je mozne zw i jini stari to tak mohou mit. Neresi tolik podruznosti



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #166215 (11)

Jejda kolik ti je, myslel jsem tak 30 +-



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166217 (7)

Ano, přijatelné rozmezí se posouvá – u horní hranice rychlostí vlastního stárnutí, u dolní pomaleji…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #166204 (6)

Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...preto by ste mali otvoriť oči, udupať to posmešné srdce, a veriť v Boha.... takú krásu môže stvoriť len ten, kto vie, čo je krása ženy a muža, v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166219 (6)

„…a komplikován malbou xichtu, tedy "makeapem.“

Ano, nevycházím z údivu, jaké ksichty jsou některé ochotny si namalovat na obličej…



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #166158 (2)

Prešpurk je česká verze německého názvu Preßburg, maďarsky se to jmenuje Pozsony.



| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #166162 (1)

„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“

Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…



| Předmět: RE: RE:
před 10 hodinami | #166165 (2)

arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #166169 (4)

Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #166174 (5)

ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky.. slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #166177 (6)

nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #166185 (7)

ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za produkt lidove tvorivosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166186 (8)

necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166194 (9)

ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166202 (10)

Kiwihoch se mi z jeho příspěvků jeví jako placený troll protievropské mafie ruSSácka. Tedy agent Solověva, Medvěděva a putina.
Naskýtá se otázka, jestli jeho úkolem není i anexe NZ do ruSSáckého Sovětského svazu. *15238* *15238* *15238*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166200 (6)

Problémy etnického původu člověka.
Akorát v jednom etnickém označení člověka je jisté, že je Pozemšťan, Zemšťan, či Terráner.
Člověk žijící v Evropě se klidně nazve Evropanem, ale jeho předkové byli Afričané.
Pouze Visitor77 rozborem své DNA dospěl k názoru, že ja 100% Slovák, i když s africkými kořeny.

A chudák Ondi? Ten má smůlu, protože je Rakušano-moravskoslovenský-Zakarpatsko-Maďarský Turecko-Cikánský (tedy Indický) Huno-Slovan s africkými kořeny. Geneticky asi 100% Středoevropan s několika procenty DNA Neandertála a Šimpanze. Nezapomeňme ani na části DNA, dědictví po dinosaurech a po rostlinách.

Nadto je příbuzný s Australany a i s Vinetouem a Džingischánem ... "A i s JEŽÍŠEM Nazaretským !!!" *15238*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166218 (7)

Po rostlinách ani dinosaurech nemáme žádné dědictví, jen po našich společných předcích.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166222 (8)

...jen po našich společných předcích - jakých?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #166231 (9)

Po primitivních jednobuněčných eukaryotech (a jejich předcích, samozřejmě).



| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #166192 (3)