...ja sa cíti prez. Pavel? - ja by som sa cítil trápne!
...ja sa cíti prez. Pavel? - ja by som sa cítil trápne!
..o to ide, nechápem, že mu to nie je jasné a strápňuje sa pred verejnosťou a svetom...je to hodne zábavné!
Před světem se ztrapní spíš Macinka s Babišem a Okamurovým pejskem Zůnou. Prezidenta svět tak maximálně polituje, s kým že to musí na takovéhle akce jezdit…
Doma se Ti tři ztrapnili už dávno. Jen jejich nekritičtí věřící je ještě žerou.
naopak Babiš, Macinka, Okamura robia politiku, ako sa má robiť...nie sú šašovia v politike...
Tak čeho zatím dosáhli: zrušit ochranu přírody, držet obranyschopnost státu pěkně při zemi, vyházet opravdové odborníky z důležitých rozhodovacích pozic a nahradit je svými poslušnými poskoky, zajistit dotace Babišovým firmám, beztrestnost jejich dočasnému nemajiteli a teplé flíčky svým kamarádíčkům, ukojit svá přerostlá ega vrcholnými funkcemi, zajistit volnou ruku developerům a dalším bezohledným drancovatelům krajiny a zrušit limity pro schodek rozpočtu. Zapomněl jsem na něco? Jo, ještě postavit parkovací moštárnu (nebo moštovací garáž, nebo co to vlastně je).
Díky tomu zrušení ochrany přírody se po 30 letech otevřela dálnice do
Zlína. 
"Ty nejsi normální."

Obhajuješ zloděje a jeho fašistické poskoky.

Vlastně, co se divím, při tvém fandění veškerému zlu světa.

On se tam setká se svými přáteli když tři roky znamenitě vedl vojenský výbor NATO :-)
Proč by se měl cítit trapně? Rozseknout tenhle spor je potřeba i pro budoucnost. Dobře, že tu žalobu podal, aspoň bude jasno. Nemluvě o tom, že kvalifikací zrovna v oboru této konference se mu těžko někdo z těch dalších, co tam jedou, alespoň přiblíží.